Aukštos temperatūros Hydro modulis Clivet HWM

0 out of 5

7042,20 su PVM

Produkto kodas: HWM-XMi 140
Peržiūrėti krepšelį
Galia

Įrenginio matmenys (PxAxG), mm

450x795x300

Svoris

63kg

Gamintojas

Clivet

Aprašymas

Integruotas karšto vandens ruošimas iki 80 °C

Specialiai sukurtas kartu su MV6R šilumos atgavimo sistema, aukštos temperatūros hidromodulio įrenginys gali gaminti karštą vandenį,
kad būtų patenkinti visi galimi poreikiai: nuo patalpų šildymo per grindinį šildymą, ventiliatorinius kolektorius ar radiatorius, iki
buitinio karšto vandens gamybos.
Šilumos rekuperacijos sistemos prijungimas užtikrina veikimą ištisus metus ir optimizuoja sistemos efektyvumą, ypač vasaros sezono metu, kuomet vienu metu gali veikti
hidraulinio modulio, gaminančio buitinį karštą vandenį, ir patalpas vėsinantys įrenginiai.

R134A kaskadinė grandinė

Norint padidinti tiekiamo vandens temperatūrą iki 80 °C, naudojamas nepriklausomas šaldymo skysčio R134a apvadas, esantis įrenginyje:
– Pagrindinėje R410A šaldymo skysčio grandyje, kuri yra bendra visa VRF sistemai. Šiluma paimama iš aplinkos ir nukreipiama į hidronikos modulį per plokštelinį šilumokaitį;
– Hidronikos modulio viduje šiluma, perduodama iš
pagrindinės grandinės į kaskadinį R134a šilumnešio apytakos ratą toliau didinama ir perduodama į hidraulinį ciklą per kitą plokštelinį šilumokaitį.

“Nemokamas” karšto vandens gaminimas

Naudojant MV6R serijos šilumogrąžos technologiją, vasaros sezono metu galima panaudoti šilumą paimtą iš patalpų per vėsinimo režimu veikiančius vidinius blokus ir nukreipti ją į hydro modulį karštam vandeniui ruošti. Taigi, pakanka naudoti hidrotechniniame modulyje esantį kompresorių, kad būtų pakeltas šiluminis lygis ir karštas vanduo būtų gaminamas su minimaliomis energijos sąnaudomis.

 

Prekių pristatymo informacija

 • Konkrečių prekių pristatymo terminai nurodyti logotipuose ant prekių kortelių, viršuje kairiajame kampe:
  Pristatymo laikas 1-3 darbo dienos 1-3 d.d. (Sandėliuojamos arba greitai pasiekiamos prekės
  pristatymo terminas 5-14 dd 5-14 d.d. (Nesandėliuojamos prekės, kurių tiekimo reikia laukti). Gali atvykti ir greičiau, dėl tikslaus termino teirautis.
  Teirautis (Rečiau užsakomos arba brangesnės prekės arba prekės kurių tiekimo terminai yra nereguliarūs). Šių prekių tiekimo termino klauskite mūsų el. paštu, telefonu arba naudojantis užklausos forma.
 • Prekė gali atvykti ir greičiau, nei nurodytas terminas. Nenumatytais atvejais arba vasaros sezono metu, esant prekių trūkumams ar tiekimo sutrikimams, prekių pristatymas gali veluoti. Tokiu atveju, šią informaciją visada iš anksto pranešame Jums.
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 200€ sumą taikomas nemokamas pristatymas.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje (Pristatymams į Kuršių Neriją taikomi papildomi mokesčiai)
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas