Gipsinis priglaistomas difuzorius Ergovent RONDO

Pristatymas 1-3 d.d.

Gipsinis priglaistomas difuzorius Ergovent RONDO

60,0075,00 su PVM

 • Tinka visiems pajungimo būdams
 • Galima įmontuoti į prisuktas gipso lubas
 • Tinka 1 ir 2 gipso sluoksniams
Produkto kodas: N/A
Išvalyti
Peržiūrėti krepšelį
Movos diametras

125mm, 100mm, 160mm

Aprašymas

Gipsinis priglaistomas difuzorius Ergovent

Difuzorius montuojamas į gipsines lubas, užglaistomas ir pilnai dažomas ta pačia lubų spalva.
Lubos bus lygios ir vientisos. Matomas tik estetiškas žiedo formos plyšelis oro srautui.

ERGOVENT – kokybiški, iki smulkiausių detalių apgalvoti priglaistomi difuzoriai. Specialistai renkasi ERGOVENT dėl užtikrintų techninių parametrų, aiškaus ir greito montavimo. Galutiniai pirkėjai džiaugiasi nepriekaištinga išvaizda, tyliu veikimu, saugia eksploatacija ir patogia priežiūra.

AUKŠTA GIPSO KOKYBĖ

ERGOVENT gipsinis korpusas tvirtas ir vienalytis. Tvirtinimo elementai įlieti į korpusą, niekas negręžiama ir niekas prie jo neklijuojama. Liejimo metu pašalinami menkiausi oro burbuliukai, gipso paviršius lygus ir baltas kaip sniegas. Gipsas puikiai sąveikauja su visomis apdailos medžiagomis, todėl difuzorius gali būti šveičiamas, gruntuojamas ir dažomas lubų dažais.

TINKA VISIEMS PAJUNGIMO BŪDAMS

Difuzorius gali būti jungiamas: 1) per pajungimo dėžutę (plastikinių ortakių sistema); 2) per lanksčia gofrą (skardinių ortakių sistema); 3) tiesiai į metalinį ortakį; 4) Kuomet taupomas lubų aukštis, su specialia ERGOVENT žemo profilio dėžute galima tilptį ir į 14 cm erdvę. Komplektacijoje pateikiama aiški ir detali montavimo instrukcija.

ergovent pajungimai

PAPRASTAS IR PATOGUS TVIRTINIMAS

Difuzorius tvirtinamas savisriegiais varžteliais tiesiai prie gipso plokštės. Tvirtinimo elementai reguliuojami ir akimirksniu pritaikomi 1 ar 2 gipso sluoksniams (prireikus ir bet kokiam nestandartiniam storiui).

ERGOVENT montavimas Nr1

ERGOVENT DIFUZORIŲ GALIMA SUMONTUOTI IR Į UŽBAIGTAS LUBAS

Vienintelis priglaistomas difuzorius, kuris nesudėtingai sumontuojamas net ir tuomet, kai gipsinės lubos jau įrengtos, o pajungti reikia per standų ortakį.

ERGOVENT montavimas Nr2

PUIKI AERODINAMIKA

Projektavimo metu į pagalbą pasitelkti KTU mokslininkai, panaudoję kompiuterinį difuzoriaus veikimo modeliavimą. Siekiant geriausių aerodinaminių savybių išbandyti įvairūs geometriniai pakeitimai. Vienas jų, – specialus „pilvukas“ vidinėje dangtelio pusėje, –  efektyviai sumažino oro sūkurius difuzoriaus viduje. Rekomenduojamas oro srautas vienam difuzoriui – iki 90 kūb.m/h.

ITIN ŽEMAS TRIUKŠMO LYGIS

Gipsas pasižymi ne tik antistatinėmis savybėmis (prie jo nelimpa sausos dulkės), bet ir akustinėmis savybėmis. Dalis į gipso paviršių atsimušančio garso absorbuojama. Prie šių savybių pridėję erodinaminius patobulinimus, mažinančius pasipriešinimą oro srautui, gauname žemesnį triukšmo lygį. Esant rekomenduojamam oro srautui šio difuzoriaus veikimas nesiskirs iš tylaus kambario aplinkos.

PATIKIMAS DANGTELIO TVIRTINIMAS

Centrinis dangtelis yra sunkus ir ne visiems gamintojams pavyko tinkamai išpręsti jo tvirtinimą. ERGOVENT difuzoriuje šį dangtelį laiko magnetiniai laikikliai, o ne varžtelių galvutės, prilimpančios prie magnetų. Magnetai pilnu paviršiumi liečiasi prie magnetizuoto nerūdijančio plieno detalės dangtelyje ir laiko tikrai patikimai. Kadangi dangtelyje nėra magnetų, nesusidaro ir magnetinis laukas pritraukiantis dulkes.

JOKIŲ NEŠVARUMŲ ANT LUBŲ

Įprastiniai virštinkiniai difuzoriai oro srautą nukreipia į lubas. Todėl aplink juos lubose dažnai galima matyti nešvarumų sankaupas (jei sistema neprižiūrima, nekeičiami rekuperatoriaus filtrai). Priglaistomo difuzoriaus oro srautas nukreiptas tiesiai žemyn ir lubų niekuomet neliečia. Lubos aplink difuzorių visuomet bus švarios. Galimi nešvarumai tik difuzoriaus viduje, kur yra nematoma zona. Atidarius dangtelį galima atlikti priežiūros darbus. Patarimas: laiku keiskite rekuperatoriaus filtrus ir nešvarumų bus gerokai mažiau.

ITIN SAUGI PAKUOTĖ

Galime drąsiai teigti, kad ERGOVENT difuzorius turi pačią saugiausią pakuotę rinkoje. Saugumo testų metu pakuotė apsaugo prekę nuo apgadinimo, numetus ją net 12 kartų visomis įmanomomis kryptimis iš 80 cm aukščio.

 

Patarimas, į ką derėtų atkreipti dėmesį renkantis priglaistomus difuzorius

Difuzorius, visų pirma – inžinerinė detalė, turinti tinkamai atlikti savo funkciją ir tarnauti daugelį metų. Visuomet pasidomėkite, ar difuzoriuje užtikrinti svarbiausi techniniai parametrai – aerodinaminės savybės, pakankamas pralaidumus, žemas triukšmo lygis. Apžiūrėkite produktą, ar jo gipsinis korpusas pakankamai tvirtas, išlietas kokybiškai, ar nėra burbuliukų, gręžimo/klijavimo žymių. Išbandykite patys, kaip tvirtinasi ir ar tikrai patikimai laikosi centrinis dangtelis. Išsiaiškinkite, kaip tiksliai reikės montuoti pasirinktą difuzorių ir ar tai bus patogu.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Būkite pirmas aprašęs “Gipsinis priglaistomas difuzorius Ergovent RONDO”

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.