Kanalinio rekuperatoriaus Mitsubishi Electric VL-220 vidinis blokas

Kanalinio rekuperatoriaus Mitsubishi Electric VL-220 vidinis blokas

0 out of 5

2308,68

Produkto kodas: VL-220CZGV-E*
Maksimalus oro srautas

230 m3/h

Montavimo variantas

Lubinis

Energetinio efektyvumo klasė

A

Šilumos atgavimas

84%

Garantija

24mėn + *36 mėn. su kasmet. aptarn.

Svoris

31 Kg

Gamintojas

Mitsubishi Electric

Aprašymas

MITSUBISHI ELECTRIC gamintojo Lossnay VL-220CZGV-E serijos ortakiniai vėdinimo įrenginiai atitinka pačius aukščiausius reikalavimus, keliamus rekuperacinėms sistemoms. Dėka patentuoto specialaus Lossnay Diamond plokštelinio šilumokaičio, ne tik užtikrinamas efektyvus vienalaikis šviežio oro tiekimas ir slogaus oro šalinimas, tačiau į patalpas sugrąžinama šilumos/vėsos energija bei sureguliuojamas drėgmės lygis. Būtent unikalus šio tipo šilumokaitis ir drenažo nuvedimo galimybė, leidžia sistemai būti efektyviai naudojamai ir drėgnose patalpose, tokiose kaip virtuvės, vonios ir tualetai, pašalinant iš jų perteklinę drėgmę ir tuo pačiu metu maksimaliai sugrąžintant šilumos ar vėsos energiją tiekiamam šviežiam orui.

VL-220CZGV-E rekuperacinės sistemos esmė – unikalus Lossnay šilumokaitis, pagamintas iš specialaus vandeniui atsparaus popieriaus. Gofruotos formos šilumokaičio sluoksniai, kurie persidengia priešingomis kryptimis, užtikrina, kad priešpriešiniuose oro srautuose vyktų maksimalūs temperatūros mainai, tačiau iš patalpų šalinamas slogus oras ir tiekiamas šviežias aplinkos oras tarpusavyje visiškai nesimaišytų. Taip į patalpas visada patenka tik šviežias oras.

Ši vėdinimo sistema, priklausomai nuo lubų aukščio, žmonių skaičiaus ir kitų sąlygų, skirta ~ 50-150m² ploto pastatams.

Jūsų namai ar biuro patalpos yra pripildytos šviežio ir švaraus oro, tuo pačiu metu išlaikant optimalų drėgmės lygį, užtikrinantį sveiką patalpų mikroklimatą. VL-220CZGV-E rekuperacinė sistema yra labai ekonomiška ir ypatingai tyli, idealiai pritaikyta nedidelio ploto namams ar komercinėms patalpoms.

Klausti dėl pristatymo termino.

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.