Kanalinio rekuperatoriaus Mitsubishi Electric VL-220 vidinis blokas

0 out of 5

2308,68 su PVM

Produkto kodas: VL-220CZGV-E*
Peržiūrėti krepšelį
Maksimalus oro srautas

230m3/h

Montavimo variantas

Energetinio efektyvumo klasė

A

Šilumos atgavimas

84%

Garantija

Svoris

31 Kg

Gamintojas

Mitsubishi Electric

Aprašymas

MITSUBISHI ELECTRIC gamintojo Lossnay VL-220CZGV-E serijos ortakiniai vėdinimo įrenginiai atitinka pačius aukščiausius reikalavimus, keliamus rekuperacinėms sistemoms. Dėka patentuoto specialaus Lossnay Diamond plokštelinio šilumokaičio, ne tik užtikrinamas efektyvus vienalaikis šviežio oro tiekimas ir slogaus oro šalinimas, tačiau į patalpas sugrąžinama šilumos/vėsos energija bei sureguliuojamas drėgmės lygis. Būtent unikalus šio tipo šilumokaitis ir drenažo nuvedimo galimybė, leidžia sistemai būti efektyviai naudojamai ir drėgnose patalpose, tokiose kaip virtuvės, vonios ir tualetai, pašalinant iš jų perteklinę drėgmę ir tuo pačiu metu maksimaliai sugrąžintant šilumos ar vėsos energiją tiekiamam šviežiam orui.

VL-220CZGV-E rekuperacinės sistemos esmė – unikalus Lossnay šilumokaitis, pagamintas iš specialaus vandeniui atsparaus popieriaus. Gofruotos formos šilumokaičio sluoksniai, kurie persidengia priešingomis kryptimis, užtikrina, kad priešpriešiniuose oro srautuose vyktų maksimalūs temperatūros mainai, tačiau iš patalpų šalinamas slogus oras ir tiekiamas šviežias aplinkos oras tarpusavyje visiškai nesimaišytų. Taip į patalpas visada patenka tik šviežias oras.

Ši vėdinimo sistema, priklausomai nuo lubų aukščio, žmonių skaičiaus ir kitų sąlygų, skirta ~ 50-150m² ploto pastatams.

Jūsų namai ar biuro patalpos yra pripildytos šviežio ir švaraus oro, tuo pačiu metu išlaikant optimalų drėgmės lygį, užtikrinantį sveiką patalpų mikroklimatą. VL-220CZGV-E rekuperacinė sistema yra labai ekonomiška ir ypatingai tyli, idealiai pritaikyta nedidelio ploto namams ar komercinėms patalpoms.

Klausti dėl pristatymo termino.

Prekių pristatymo informacija

 • Konkrečių prekių pristatymo terminai nurodyti logotipuose ant prekių kortelių, viršuje kairiajame kampe:
  Pristatymo laikas 1-3 darbo dienos 1-3 d.d. (Sandėliuojamos arba greitai pasiekiamos prekės
  pristatymo terminas 5-14 dd 5-14 d.d. (Nesandėliuojamos prekės, kurių tiekimo reikia laukti). Gali atvykti ir greičiau, dėl tikslaus termino teirautis.
  Teirautis (Rečiau užsakomos arba brangesnės prekės arba prekės kurių tiekimo terminai yra nereguliarūs). Šių prekių tiekimo termino klauskite mūsų el. paštu, telefonu arba naudojantis užklausos forma.
 • Prekė gali atvykti ir greičiau, nei nurodytas terminas. Nenumatytais atvejais arba vasaros sezono metu, esant prekių trūkumams ar tiekimo sutrikimams, prekių pristatymas gali veluoti. Tokiu atveju, šią informaciją visada iš anksto pranešame Jums.
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 200€ sumą taikomas nemokamas pristatymas.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje (Pristatymams į Kuršių Neriją taikomi papildomi mokesčiai)
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas