Kasetinis oro kondicionierius Inventor V7CRI

Kasetinis oro kondicionierius Inventor V7CRI

0 out of 5

1500,004550,00

Gamintojas:INVENTOR
SKU: N/A
Išvalyti
Vėsinimo galia

vės. 3,5kW, vės. 5,2kW, vės. 7,0kW, vės. 10,5kW, vės. 12,0kW, vės. 14,0kW, vės. 17,0kW

Skirtas patalpoms:

iki 35m2, iki 50m2, iki 70m2, nuo 100m2

Energijos efektyvumo klasė vėsinant

A++

SEER

6,6

WI-FI valdymo funkcija

Gamykliškai integruotas WI-FI modulis

Vidinio bloko spalva

Balta

Garantija

24 mėn.

Montavimo variantas

Kasetinis

Gamintojas

Inventor

Aprašymas

Kasetiniai žemo garso lygio oro kondicionieriai, užtikrinantys unikalų komfortą ir vienodą temperatūrą kiekviename jūsų kambario kampe

 • Unikalus komfortas dėl 360 ° oro srauto
 • Ventiliacijos jungties galimybė ypač mažų kambarių vėsinimui
 • Ventiliacijos jungties galimybė šviežiai ir švariai atmosferai
 • Papildomas komfortas dėl integruoto vandens siurblio
 • Auksinė plokštelių apsauga
 • Paprastas oro kondicionieriaus nustatymas, kad ir kur būtumėte, naudojant „Wi-Fi“ valdiklį

360 ° oro išleidimo anga

Mėgaukitės optimaliu komfortu bet kurioje kambario vietoje. 360 laipsnių krypties vėjas, sklindantis iš 8, o ne iš 4 oro išleidimo angų, gali tolygiai tiekti orą kiekviename kampe bet kurioje erdvėje.

Auksinės plokštelės

Dabar galima pasiekti maksimalią oro kondicionieriaus apsaugą, ypač tose vietose, kuriose yra didelis drėgmės lygis ir didesnė korozijos tikimybė, pvz., Salose ir pakrantės zonose. Auksinė, antikorozinė lauko bloko šaltnešio danga apsaugo nuo sūraus oro, lietaus ir kitų korozinių elementų, užtikrindama efektyvų oro kondicionieriaus veikimą ir jo gyvavimo trukmės prailginimą. Auksinė vidinio bloko šaltnešio danga dėl savo antibakterinio poveikio leidžia mėgautis visiškai švaria ir sveika atmosfera!

„Wi-Fi“ paruoštas

Pažangi naujųjų „Inventor Multi Duct“ oro kondicionierių technologija suteikia nuotolinio valdymo galimybę ir leidžia lengvai nustatyti oro kondicionierių, kad ir kur būtumėte. Įdiekite „Wi-Fi Smart Port“, nemokamai atsisiųskite „Invmate II“ programą iš „Google Play“ ir „App Store“ išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje ir sukurkite idealias sąlygas bet kur.

Funkcija nuo šalto oro

Ventiliatoriaus greitis automatiškai reguliuojamas nuo žemiausio laipsnio iki nustatymo laipsnio, atsižvelgiant į garintuvo temperatūrą, kai įrenginys pradeda šildyti.

Žemos aplinkos aušinimas

Ypatinga išorinio bloko konstrukcija užtikrina efektyvų ir efektyvų aušinimą net esant -15 ° C temperatūrai.

Ventiliatoriaus įjungimo/išjungimo jungiklis

Naudodami įjungimo / išjungimo jungiklį, galite pasirinkti, ar norite, kad ventiliatorius ir toliau veiktų išjungus ar išjungus įrenginį.

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.