Kondensato siurblys ASPEN MAXI ORANGE

Kondensato siurblys ASPEN MAXI ORANGE

149,99

Gamintojas:ASPEN
SKU: AS-MAXOR
Įrenginio matmenys (PxAxG), mm

122x66x44

Svoris

0,45 Kg

El. maitinimas

230V AC, 18W, 50Hz-1

Gamintojas

Aspen

Aprašymas

Pristatome “Aspen Maxi Orange” kondensato siurblį – puikų sprendimą jūsų didelių patalpų oro kondicionavimo poreikiams. Šis kondensato siurblys, turintis didelės galios variklį ir pasižymintis puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, skirtas net sudėtingiausiems darbams.

“Aspen Maxi Orange” kondensato siurblys iš kitų išsiskiria tuo, kad jame yra panardinamas antrasis rezervuaras. Tai užtikrina, jog nespėjant pumpuoti pagrindiniui siurbliui ar netgi šiam sugedus, vandens perteklius bus saugiai pašalintas. Ši funkcija ne tik suteikia daugiau ramybės, bet ir padeda prailginti oro kondicionavimo įrenginio tarnavimo laiką.

Šis kondensato siurblys yra universalus ir gali būti naudojamas su įrenginiais, kurių galia siekia net 46 kW, todėl tinka plačiam ruožui oro kondicionierių, įskaitant ant aukštų sienų įrengtas split tipo sistemas, kanalinius ar ant grindų pastatomus įrenginius. Nesvarbu, ar turite didelį komercinį pastatą, ar daugiabutį gyvenamąjį kompleksą, “Aspen Maxi Orange” kondensato siurblys “Aspen” sėkmingai atliks savo užduotį.

Šis kondensato siurblys su galingu varikliu ir patvaria konstrukcija sukurtas taip, kad tarnautų ilgai. Jis gali atlikti net pačius sudėtingiausius darbus, užtikrindamas, kad jūsų oro kondicionavimo įrenginys veiktų sklandžiai ir efektyviai. Dėl kompaktiško dizaino ir lengvo montavimo “Aspen Maxi Orange” kondensato siurblys yra praktiškas pasirinkimas bet kuriam ŠVOK specialistui.

 • Vandens srautas: 35 l/val. (kai aukštis – 0m)
 • Maksimalus kėlimo aukštis: 15m (vandens tekėjimo greitis 10 l/h)
 • Triukšmo lygis 35dB(A) 1m atstumu
 • Maksimali vandens temperatūra: 40°C
 • Išleidimo vamzdelis: 6mm

 

 

 

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Būkite pirmas aprašęs “Kondensato siurblys ASPEN MAXI ORANGE”

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.