Kondensato siurblys ASPEN MINI AQUA SILENT+

Kondensato siurblys ASPEN MINI AQUA SILENT+

152,98

Produkto kodas: AS-MINAQSIL
Įrenginio matmenys (PxAxG), mm

165x28x28

Svoris

0,18 Kg

El. maitinimas

230V AC, 16W, 50Hz-1

Gamintojas

Aspen

Aprašymas

Pristatome „Aspen Silent+ Mini Aqua” kondensato siurblį – puikų sprendimą jūsų nedideliems ir tyliems oro kondicionavimo poreikiams. Šis kondensato siurblys, kurio didžiausias debitas 12 l/h, o rekomenduojamas didžiausias aukštis 10 m (debitas 6 l/h), skirtas jūsų įrenginiams iki 16 kW: split tipo sistemai, kanaliniams ar ant grindų pastatomiems kondicionieriams.

Kondensato siurblys „Aspen Silent+ Mini Aqua” iš kitų savo klasės siurblių išsiskiria ypatingu tylumu. Vos 19 dB(A)  1 metro atsumu, tai tyliausias siurblys savo klasėje, todėl puikiai tinka montuoti tose vietose, kur triukšmo lygis turi būti minimalus.

Be to, kad „Aspen Silent+ Mini Aqua” kondensato siurblys veikia tyliai, jis turi akustinę sklendę, kuri dar labiau sumažina triukšmą ir vibraciją, užtikrindama kuo komfortiškesnę aplinką. Dėl jo „plug-and-play” konstrukcijos jį lengva sumontuoti, be to, jame įrengta apsauga nuo atbulinio srauto.

Siurblys patikimai įsistato į specialiai suprojektuotą alkūnę, kuri laiko siurblį horizontaliai ir užtikrina patikimą veikimą. Ši unikali konstrukcija užtikrina, kad siurblys išliktų tinkamoje padėtyje, ir apsaugo nuo bet kokios galimos žalos, kuri galėtų atsirasti dėl netinkamo montavimo.

Nepriklausomai nuo to, ar turite ant aukštų sienų sumontuotą split tipo sistemą, ar kitokį oro kondicionierių, „Aspen Silent+ Mini Aqua” kondensato siurblys yra puikus sprendimas mažiems ir tyliems įrenginiams. Niekada nesužinosite, kad jis ten yra, tačiau įvertinsite skirtumą, kurį jis sukuria, kad jūsų aplinka būtų patogi ir nekeltų rūpesčių.

 • Vandens srautas: 12L/val. (kai aukštis – 0m)
 • Maksimalus kėlimo aukštis: 10m (vandens tekėjimo greitis 10 l/h)
 • Triukšmo lygis 19dB(A) 1m atstumu
 • Maksimali vandens temperatūra: 40°C
 • Išleidimo vamdelis: 6mm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Būkite pirmas aprašęs “Kondensato siurblys ASPEN MINI AQUA SILENT+”

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.