Kondensato siurblys ASPEN MINI AQUA

Kondensato siurblys ASPEN MINI AQUA

145,12

Gamintojas:ASPEN
SKU: AS-MINAQ
El. maitinimas

230V AC, 16W, 50Hz-1

Svoris

0,18 Kg

Įrenginio matmenys (PxAxG), mm

165x28x28

Gamintojas

Aspen

Aprašymas

Pristatome “Aspen Mini Aqua” kondensato siurblį – ploniausią pasaulyje kondensato šalinimo siurblį, sukurtą taip, kad tilptų ten, kur kiti negali. Šis kompaktiškas siurblys, kurio didžiausias debitas yra 12 l/h, o rekomenduojamas didžiausias aukštis 10 metrų (debitas 6 l/h), gali dirbti su įrenginiais iki 4,5 kW.

Nepaisant plono dizaino, “Aspen Mini Aqua” kondensato siurblys pasižymi dideliu našumu. Triukšmo lygis – tik 25 dB(A) 1 metro atstumu, todėl siurblys veikia tyliai, užtikrindamas ramią aplinką, kad ir kur jis būtų sumontuotas.

Universali įtampos valdymo funkcija “Univolt” užtikrina veikimą su bet kokia įtampa nuo 100 V iki 240 V. Tai reiškia, kad galite jį naudoti bet kurioje pasaulio vietoje nesirūpindami dėl įtampos suderinamumo. Dėl itin plono dizaino jį lengva įrengti ankštose erdvėse, todėl jis yra universalus sprendimas, atitinkantis bet kokius įrengimo reikalavimus.

Kondensato siurblys “Aspen Mini Aqua” yra “plug-and-play”, todėl jį lengva sumontuoti nenaudojant jokių specialių įrankių. Jame įrengta apsauga nuo grįžtamojo srauto.

Kondensato siurblys “Aspen Mini Aqua” tinka įvairioms reikmėms, jis suprojektuotas taip, kad galėtų veikti su ortakiniais ar ant grindų stovinčiais įrenginiais, bei ant aukštų sienų sumontuotomis split tipo sistemomis. Jį galima montuoti tiesiai įrenginio viduje, todėl taupo vietą ir yra patikimas bei efektyvus sprendimas.

 • Vandens srautas: 14L/val. (kai aukštis – 0m)
 • Maksimalus kėlimo aukštis: 8m
 • Triukšmo lygis 21dB(A) 1m atstumu
 • Maksimali vandens temperatūra: 40°C
 • Išleidimo vamdelis: 6mm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Būkite pirmas aprašęs “Kondensato siurblys ASPEN MINI AQUA”

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.