Kondensato siurblys ASPEN MINI ORANGE

Kondensato siurblys ASPEN MINI ORANGE

145,12

Gamintojas:ASPEN
SKU: AS-MINOR
El. maitinimas

230V AC, 16W, 50Hz-1

Įrenginio matmenys (PxAxG), mm

107x51x39

Svoris

0,25 Kg

Gamintojas

Aspen

Aprašymas

Pristatome “Aspen Silent Plus Mini Orange” kondensato siurblį – puikų sprendimą mažesniems komerciniams ir buitiniams įrenginiams! Didžiausias 12 litrų per valandą srautas ir didžiausias rekomenduojamas 10 metrų aukštis esant 6 litrų per valandą srautui. Šis mini siurblys yra pakankamai galingas, o jo tylumas – tik 26 dB(A) esant 1 metro atstumui.

“Silent Plus Mini Orange” pasižymi universaliu įtampos valdymu “Univolt”, todėl yra suderinamas su įvairiais iki 4,5 kW kondicionieriais, įskaitant split tipo sistemas, ortakinius ir ant grindų pastatomus įrenginius. Siurblys taip pat suprojektuotas taip, kad jį būtų galima lengvai sumontuoti, nes turi “plug & play” funkciją.

Apsauga nuo grįžtamojo srauto neleidžia plisti bakterijoms iš drenažo vamzdžio, užtikrindamas saugią ir sveiką aplinką jums ir jūsų artimiesiems.

Viena iš išskirtinių “Silent Plus Mini Orange” savybių yra panardinamasis antrinis rezervuaras, kuris suteikia papildomą apsaugą nuo galimo nuotėkio. Be to, siurblys sukurtas taip, kad dėl  garso slopintuvo ir antivibracinių vamzdelių veiktų tyliai ir efektyviai.

 • Vandens srautas: 12L/val. (kai aukštis – 0m)
 • Maksimalus kėlimo aukštis: 10m (Vandens tekėjimo greitis 6 l/h)
 • Triukšmo lygis 26dB(A) 1m atstumu
 • Maksimali vandens temperatūra: 40°C
 • Išleidimo vamdelis: 6mm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Būkite pirmas aprašęs “Kondensato siurblys ASPEN MINI ORANGE”

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.