Klimato Sprendimai – oro kondicionavimo sistemos pačia geriausia kaina !

Siūlome didelį oro kondicionavimo sistemų pasirinkimą –  įvairių gamintojų sieninius, kasetinius, kanalinius, konsolinius, multi-split, monoblokinius, mobilius ir net gi kemperiui skirtus oro kondicionierius. Namų sąlygomis patys populiariausi yra sieninio tipo oro kondicionieriai.

» Daugiau

Beveik visi šiuolaikiniai oro kondicionieriai standartinėje komplektacijoje taip pat turi ir oro pašildymo funkciją. Dėl šios sistemos šildymo efektyvumo tai tampa populiariu oro pašildymo sprendimu nesulaukus šildymo sezono.  Galime pakonsultuoti ir padėti išsirinkti jums labiausiai tinkantį įrenginį.

Jeigu įrenginį planuojate rinktis savarankiškai, nepamirškite atkreipti dėmesio į svarbiausias savybes: įrenginio galią, SCOP (šildymo) ir SEER (šaldymo) sezoninius efektyvumo rodiklius, efektyvaus veikimo ribą iki minusinės lauko temperatūros.

Jūsų patogumui galime suteikti ir oro kondicionavimo sistemos montavimo paslaugas. Esant montavimo būtinybei būtinai susisiekite nurodytais kontaktais ir aptarsime visas sąlygas.

Taip pat prekiaujame visomis būtinomis oro kondicionieriaus įrengimo medžiagomis, įskaitant išorinio bloko laikiklius, antivibracines gumeles, kondensato siurblius, apdailinius lovelius, varinius vamzdžius ir kt.

Įsigykite oro kondicionavimo sistemą jau dabar!

» Mažiau

Filtras