Kondicionieriaus išorinio bloko apsauga CBM (Ruda)

Kondicionieriaus išorinio bloko apsauga CBM (Ruda)

179,59301,29

Apsaugokite kondicionieriaus išorinį bloką nuo atsitiktinės žalos naudodami tvirtas CBM groteles. Jos sulaikys skriejančių akmenų smūgius pjaunant žolę, o namai atrodys dar tvarkingiau.
Aukštos kokybės beicuota mediena ne tik ilgaamžė, bet ir padės sukurti patrauklų akcentą paslepiant oro kondicionierių šalia šaligatvių, terasose ar balkonuose. Šviesus, estetiškas medis puikiai derės bet kokioje aplinkoje – papuoškite savo kiemą CBM apsauginėmis grotelėmis.

Gamintojas:CBM
SKU: N/A
Išvalyti
Apsaugos matmenys (PxAxG),mm

950x700x500, 1000x950x500, 1150x1600x500

Spalva

Ruda

Medžiaga

Beicuotas medis

Gamintojas

CBM

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Būkite pirmas aprašęs “Kondicionieriaus išorinio bloko apsauga CBM (Ruda)”

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.