Konsolinis oro kondicionierius Inventor V7MKI

0 out of 5

1959,994780,00 su PVM

Produkto kodas: N/A
Išvalyti
Peržiūrėti krepšelį
Vėsinimo galia (kW

vės. 18,0kW, vės. 24,0kW, vės. 36,0kW, vės. 50,0kW, vės. 60,0kW

Skirtas patalpoms:
Energijos efektyvumo klasė vėsinant

A++

Energijos efektyvumo klasė šildant

A+

WI-FI valdymo funkcija

Efektyviai šildo iki (lauko temp.):

Vidinio bloko spalva

Montavimo variantas

Garantija

Gamintojas

Inventor

Aprašymas

Šis oro kondicionierius gali patenkinti visus kambario poreikius. Pasirinkite lubų arba grindų oro kondicionierių, atsižvelgdami į verslo aplinkos poreikius.

 • Temperatūros jutiklis užtikrina puikias aušinimo sąlygas jūsų vietoje
 • Keturių krypčių oro srautas užtikrina vienodą temperatūrą ir komfortą

Taupykite energiją ir erdvę

„Floor Ceiling“ oro kondicionieriai yra lankstūs, nes gali būti montuojami ant grindų arba ant lubų, atsižvelgiant į kambario ypatumus.

„Wi-Fi“ standartas

Su savo išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu lengvai valdykite savo klimatą, kad ir kur būtumėte. Nemokamai atsisiųskite „Smart Clima“ programą iš „Google Play“ ir „App Store“ ir pasiekite optimalias temperatūros sąlygas, sutaupydami daug energijos.

Auksinės plokštelės

Dabar galima pasiekti maksimalią oro kondicionieriaus apsaugą, ypač tose vietose, kuriose yra didelis drėgmės lygis ir didesnė korozijos tikimybė, pvz., Salose ir pakrantės zonose. Auksinė, antikorozinė lauko bloko šaltnešio danga apsaugo nuo sūraus oro, lietaus ir kitų korozinių elementų, užtikrindama efektyvų oro kondicionieriaus veikimą ir jo gyvavimo linijos pratęsimą. Auksinė vidaus bloko šaldymo agento danga dėl savo antibakterinio poveikio leidžia mėgautis visiškai švaria ir sveika atmosfera!

4 krypčių oro srautas

Atnaujinta konstrukcija užtikrina vienodą oro pasiskirstymą visose vietose. Ventiliacijos angos ne tik juda horizontaliai, bet ir vertikaliai, todėl sklandžiai išsklaido orą net ir sunkiausiose vietose.

R32 ECO šaltnešis

R32 ECO šaltnešis, turintis 68% mažesnį visuotinio atšilimo potencialą, yra skirtas žymiai pagerinti jūsų oro kondicionieriaus veikimą ir drastiškai prisidėti prie apsaugos nuo visuotinio atšilimo. Jis neturi neigiamo poveikio ozono sluoksniui, prisideda prie visuotinio atšilimo poveikio mažinimo, sulaikydamas mažesnius šilumos kiekius (GWP = 675) ir gali būti lengvai pakartotinai naudojamas ir perdirbamas.

Viešbučio meniu

Sutaupykite iki 70% energijos naudodami specialiai sukurtas „Hotel Menu“ funkcijas, kurios prisideda prie efektyvesnio ir ekonomiškesnio viešbučiuose ar mažose įmonėse įrengtų oro kondicionierių veikimo.

 

Prekių pristatymo informacija

 • Konkrečių prekių pristatymo terminai nurodyti logotipuose ant prekių kortelių, viršuje kairiajame kampe:
  Pristatymo laikas 1-3 darbo dienos 1-3 d.d. (Sandėliuojamos arba greitai pasiekiamos prekės
  pristatymo terminas 5-14 dd 5-14 d.d. (Nesandėliuojamos prekės, kurių tiekimo reikia laukti). Gali atvykti ir greičiau, dėl tikslaus termino teirautis.
  Teirautis (Rečiau užsakomos arba brangesnės prekės arba prekės kurių tiekimo terminai yra nereguliarūs). Šių prekių tiekimo termino klauskite mūsų el. paštu, telefonu arba naudojantis užklausos forma.
 • Prekė gali atvykti ir greičiau, nei nurodytas terminas. Nenumatytais atvejais arba vasaros sezono metu, esant prekių trūkumams ar tiekimo sutrikimams, prekių pristatymas gali veluoti. Tokiu atveju, šią informaciją visada iš anksto pranešame Jums.
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 200€ sumą taikomas nemokamas pristatymas.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje (Pristatymams į Kuršių Neriją taikomi papildomi mokesčiai)
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas