Konsolinis oro kondicionierius Inventor V7MKI

Konsolinis oro kondicionierius Inventor V7MKI

0 out of 5

1959,994780,00

Gamintojas:INVENTOR
SKU: N/A
Išvalyti
Vėsinimo galia (kW

vės. 18,0kW, vės. 24,0kW, vės. 36,0kW, vės. 50,0kW, vės. 60,0kW

Energijos efektyvumo klasė vėsinant

A++

Energijos efektyvumo klasė šildant

A+

WI-FI valdymo funkcija

Gamykliškai integruotas WI-FI modulis

Efektyviai šildo iki (lauko temp.):

-15°C

Vidinio bloko spalva

Balta

Montavimo variantas

Konsolinis

Garantija

24 mėn.

Gamintojas

Inventor

Aprašymas

Šis oro kondicionierius gali patenkinti visus kambario poreikius. Pasirinkite lubų arba grindų oro kondicionierių, atsižvelgdami į verslo aplinkos poreikius.

 • Temperatūros jutiklis užtikrina puikias aušinimo sąlygas jūsų vietoje
 • Keturių krypčių oro srautas užtikrina vienodą temperatūrą ir komfortą

Taupykite energiją ir erdvę

„Floor Ceiling“ oro kondicionieriai yra lankstūs, nes gali būti montuojami ant grindų arba ant lubų, atsižvelgiant į kambario ypatumus.

„Wi-Fi“ standartas

Su savo išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu lengvai valdykite savo klimatą, kad ir kur būtumėte. Nemokamai atsisiųskite „Smart Clima“ programą iš „Google Play“ ir „App Store“ ir pasiekite optimalias temperatūros sąlygas, sutaupydami daug energijos.

Auksinės plokštelės

Dabar galima pasiekti maksimalią oro kondicionieriaus apsaugą, ypač tose vietose, kuriose yra didelis drėgmės lygis ir didesnė korozijos tikimybė, pvz., Salose ir pakrantės zonose. Auksinė, antikorozinė lauko bloko šaltnešio danga apsaugo nuo sūraus oro, lietaus ir kitų korozinių elementų, užtikrindama efektyvų oro kondicionieriaus veikimą ir jo gyvavimo linijos pratęsimą. Auksinė vidaus bloko šaldymo agento danga dėl savo antibakterinio poveikio leidžia mėgautis visiškai švaria ir sveika atmosfera!

4 krypčių oro srautas

Atnaujinta konstrukcija užtikrina vienodą oro pasiskirstymą visose vietose. Ventiliacijos angos ne tik juda horizontaliai, bet ir vertikaliai, todėl sklandžiai išsklaido orą net ir sunkiausiose vietose.

R32 ECO šaltnešis

R32 ECO šaltnešis, turintis 68% mažesnį visuotinio atšilimo potencialą, yra skirtas žymiai pagerinti jūsų oro kondicionieriaus veikimą ir drastiškai prisidėti prie apsaugos nuo visuotinio atšilimo. Jis neturi neigiamo poveikio ozono sluoksniui, prisideda prie visuotinio atšilimo poveikio mažinimo, sulaikydamas mažesnius šilumos kiekius (GWP = 675) ir gali būti lengvai pakartotinai naudojamas ir perdirbamas.

Viešbučio meniu

Sutaupykite iki 70% energijos naudodami specialiai sukurtas „Hotel Menu“ funkcijas, kurios prisideda prie efektyvesnio ir ekonomiškesnio viešbučiuose ar mažose įmonėse įrengtų oro kondicionierių veikimo.

 

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.