Laukinės dalies rekuperacijos medžiagų komplektas, D125mm, antras etapas

-10%

Laukinės dalies rekuperacijos medžiagų komplektas, D125mm, antras etapas

0 out of 5

Apie 270€ su PVM

Aprašymas

Standartinių rekuperacijos medžiagų komplektas, antrąjam sistemos įrengimo etapui. Prie šio etapo darbų priskiriamos laukinės dalies montavimo medžiagos kurios jungiasi į rekuperatorių, t.y. izoliuoti oro ištraukimo ir oro padavimo ortakiai, izoliuotos alkūnės, ortakio sujungimo movos, laukinės grotos ir triukšmo slopintuvai skirti sujungti jau iš anksčiau sumontuotas oro paskirstymo dėžes su rekuperatoriumi. Atlikus šį etapą, beliks įsigyti ir numatytoje vietoje sumontuoti rekuperatorių, jį pajungti ir paleisti.

Į šį antrojo etapo medžiagų komplektą, skirtą rekuperatoriams su D160mm ortakių pajungimu, įeina visos populiariausios kokybiškos medžiagos:

 1. Izoliuotas pūsto polietileno (EPE) ortakis D125mm. Pūsto polietileno (EPE) ortakis yra izoliuotas iš savęs, todėl su juo yra ypač patogu dirbti. Šio ortakio vidinis diametras yra D160mm, todėl prie rekuperatoriaus oro paėmimo ir oro išmetimo taškų ortakis paprastai jungiamas naudojant D160mm skardines movas. Ortakio išorinis diametras yra D160mm, todėl tvirtinant prie lubų ar sienų reikia naudoti atitinkamo diametro laikiklius. Nepamirškite atsižvelgti į ortakio diametrus prieš gręžiant kiaurymes per laukines sienas.
 2. Izoliuotos pūsto polietileno (EPE) ortakio alkūnės D125mm. Jungiamos su ortakiu per užveržiamas movas. Esant ne 90 laipsnių posukiams, 90* alkūnės gali būti pjaustomos norint išgauti mažesnio laipsnio kampą.
 3. Užveržiamos juostinės movos D125mm. Naudojamos jungti EPE ortakius ir EPE alkūnes tarpusavyje.
 4. Cinkuotos skardinės movos D125mm. Naudojamos izoliuoto ortakio pajungimui į rekuperatorių.
 5. Išorinės grotelės, aliuminės D125mm. Grotelės įmontuojamos tiesiai į izoliuoto ortakio vidų. Ortakio kraštas uždengiamas grotelių kanteliu.
 6. Lankstus triukšmo slopintuvas, D125mm, 1.2m ilgio. Skirtas slopinti judančio oro skleidžiamą garsą, naudojamas jungiant rekuperatoriaus oro padavimo ir ištraukimo angas su paskirstymo dėžemis. Lankstaus triukšmo slopintuvas efektyviausias, kai yra pilnai išskleistas.

Jeigu turite klausimų, prieš užsakant komplektą visuomet galite susisiekti telefonu +37061042778 viršuje arba el.paštu: [email protected], patarsime ir pakoreguosime medžiagų kiekius individualiai pagal jūsų turimą projektą/brėžinį ar planą. 

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.