Laukinės dalies rekuperacijos medžiagų komplektas, D160mm, antras etapas

0 out of 5

Apie 300€ su PVM

Peržiūrėti krepšelį

Aprašymas

Standartinių rekuperacijos medžiagų komplektas, antrąjam sistemos įrengimo etapui. Prie šio etapo darbų priskiriamos laukinės dalies montavimo medžiagos kurios jungiasi į rekuperatorių, t.y. izoliuoti oro ištraukimo ir oro padavimo ortakiai, izoliuotos alkūnės, ortakio sujungimo movos, laukinės grotos ir triukšmo slopintuvai skirti sujungti jau iš anksčiau sumontuotas oro paskirstymo dėžes su rekuperatoriumi. Atlikus šį etapą, beliks įsigyti ir numatytoje vietoje sumontuoti rekuperatorių, jį pajungti ir paleisti.

Į šį antrojo etapo medžiagų komplektą, skirtą rekuperatoriams su D160mm ortakių pajungimu, įeina visos populiariausios kokybiškos medžiagos:

 1. Izoliuotas pūsto polietileno (EPE) ortakis D160mm. Pūsto polietileno (EPE) ortakis yra izoliuotas iš savęs, todėl su juo yra ypač patogu dirbti. Šio ortakio vidinis diametras yra D160mm, todėl prie rekuperatoriaus oro paėmimo ir oro išmetimo taškų ortakis paprastai jungiamas naudojant D160mm skardines movas. Ortakio išorinis diametras yra D200mm, todėl tvirtinant prie lubų ar sienų reikia naudoti atitinkamo diametro laikiklius. Nepamirškite atsižvelgti į ortakio diametrus prieš gręžiant kiaurymes per laukines sienas.
 2. Izoliuotos pūsto polietileno (EPE) ortakio alkūnės D160mm. Jungiamos su ortakiu per užveržiamas movas. Esant ne 90 laipsnių posukiams, 90* alkūnės gali būti pjaustomos norint išgauti mažesnio laipsnio kampą.
 3. Užveržiamos juostinės movos D160mm. Naudojamos jungti EPE ortakius ir EPE alkūnes tarpusavyje.
 4. Cinkuotos skardinės movos D160mm. Naudojamos izoliuoto ortakio pajungimui į rekuperatorių.
 5. Išorinės grotelės, aliuminės D160mm. Grotelės įmontuojamos tiesiai į izoliuoto ortakio vidų. Ortakio kraštas uždengiamas grotelių kanteliu.
 6. Lankstus triukšmo slopintuvas, D160mm, 1.2m ilgio. Skirtas slopinti judančio oro skleidžiamą garsą, naudojamas jungiant rekuperatoriaus oro padavimo ir ištraukimo angas su paskirstymo dėžemis. Lankstaus triukšmo slopintuvas efektyviausias, kai yra pilnai išskleistas.

Jeigu turite klausimų, prieš užsakant komplektą visuomet galite susisiekti telefonu +37061042778 viršuje arba el.paštu: vytautas@klimatosprendimai.lt, patarsime ir pakoreguosime medžiagų kiekius individualiai pagal jūsų turimą projektą/brėžinį ar planą. 

Prekių pristatymo informacija

 • Konkrečių prekių pristatymo terminai nurodyti logotipuose ant prekių kortelių, viršuje kairiajame kampe:
  Pristatymo laikas 1-3 darbo dienos 1-3 d.d. (Sandėliuojamos arba greitai pasiekiamos prekės
  pristatymo terminas 5-14 dd 5-14 d.d. (Nesandėliuojamos prekės, kurių tiekimo reikia laukti). Gali atvykti ir greičiau, dėl tikslaus termino teirautis.
  Teirautis (Rečiau užsakomos arba brangesnės prekės arba prekės kurių tiekimo terminai yra nereguliarūs). Šių prekių tiekimo termino klauskite mūsų el. paštu, telefonu arba naudojantis užklausos forma.
 • Prekė gali atvykti ir greičiau, nei nurodytas terminas. Nenumatytais atvejais arba vasaros sezono metu, esant prekių trūkumams ar tiekimo sutrikimams, prekių pristatymas gali veluoti. Tokiu atveju, šią informaciją visada iš anksto pranešame Jums.
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 200€ sumą taikomas nemokamas pristatymas.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje (Pristatymams į Kuršių Neriją taikomi papildomi mokesčiai)
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas