Medžiagos kondicionieriams

Medžiagos kondicionieriams ir šilumos siurbliams:


Įrenginio matmenys (PxAxG), mm

Kilmės šalis

Gamintojas

Grindų atramos ilgis, mm

Maksimali apkrova, kg

Laikiklio plotis, mm

Filtras

Medžiagos kondicionieriams ir šilumos siurbliams.

Jeigu nusprendėte kondicionierių montuoti savarankiškai, nepamirškite įsigyti ir būtiniausių montavimo medžiagų. Taip pat bus reikalingi ir keli specifiniai įrankiai - vakuumavimo siurblys ir valcuoklis, kuriuos galite įsigyti arba išsinuomoti. Daugiau apie visas medžiagas skaitykite žemiau.

Išorinio bloko laikikliai.

Priklausomai nuo planuojamos pastatymo vietos, reikia įvertinti kokio tipo laikiklis jums bus reikalingas. Kabinimui ant fasado geriausia naudoti sieninius laikiklius. Jeigu išorinis blokas statomas ant žemės - patogiausia naudoti surenkamus pastatomus laikiklius. Jeigu sąlygos tinkamos ir siekiate maksimaliai sutaupyti, galima naudoti ir plastikinius padus ar gumines kojeles. Daugiau informacijos rasite laikiklių kategorijoje.

Antivibracinės gumos.

Ne visuomet, tačiau dažniausiai įsigijant sieninį išorinio bloko laikiklį, komplekte rasite ir antivibracines kojeles. Tačiau kartu komplektuojamos gumelės yra labai prastos kokybės ir prie minusinės temperatūros visam laikui praranda savo savybes. Dėl šios priežasties visada rekomenduojame antivibracines gumas įsigyti atskirai, nes šios yra gerokai kokybiškesnės. Nenaudojant aukštos kokybės antivibracinio pagrindo, per išorinį bloką gali persiduoti vibracija ir sukelti triukšmą. Daugiau informacijos rasite antivibracinių gumų kategorijoje.

Kondensato siurbliai.

Jeigu montavimo vieta numatyta tokia, kur kondensato nuvedimui neįmanoma išgauti natūralaus nuolydžio nuo vidinės įrenginio dalies link išorinės - būtina įrengti ir papildomai įsigijamą kondensato siurbliuką. Kitu atveju, besikaupiantis kondensatas neturės kur nubėgti ir per vidinę kondicionieriaus dalį bėgs į kambarį ar už namo konstrukcijų. Daugiau informacijos rasite kondensato siurblių kategorijoje.

Apdailos loveliai ir jų dalys.

Nuo montavimo vietos pasirinkimo priklauso ir ar visos oro kondicionieriaus komunikacijos bus estetiškai paslėptos. Tokiu atveju, kai komunikacijos yra atvirai matomos, būtina įsigyti apdailinį lovelį ir išlaikyti interjero ar eksterjero estetiką. Daugiau informacijos rasite apdailos lovelių kategorijoje.

Variniai vamzdžiai.

Pati svarbiausia medžiagų dalis oro kondicionieriaus veikimui. Atidžiai perskaitykite turimo įrenginio techninę specifikaciją ir patikrinkite, kokio diametro variniai vamzdžiai jums reikalingi. Tinkamai šaldymo agento cirkuliacijai užtikrinti, minimalus varinės trąsos atstumas visuomet turi būti bent 3 metrai, nepriklausomai nuo kondicionieriaus tipo ar galios. Daugiau informacijos rasite varinių vamzdžių kategorijoje.

Drenažas.

Priklausomai nuo drenažo nuvedimo tipo (natūralus nuolydis arba kondensato siurbliukas) galima rinktis tarp standartiškai naudojamų drenažo gofrų arba kondensato šlangučių. Daugiau informacijos rasite drenažo kategorijoje.

Elektros kabeliai.

Atidžiai perskaitykite jūsų turimo ar planuojamo įsigyti kondicionieriaus techninę specifikaciją ir įsitikinkite kokio tipo elektros kabeliai jums reikalingi ir prie kurios oro kondicionieriaus įrenginio dalies privedamas pagrindinis maitinimas. Daugiau informacijos rasite elektros kabelių kategorijoje.