Mini rekuperatorius O.erre TEMPERO ECO 150 CERAM WIRELESS

Mini rekuperatorius O.erre TEMPERO ECO 150 CERAM WIRELESS

0 out of 5

459,80

Gamintojas:O.ERRE
SKU: TEMPERO ECO 150 CERAM WIRELESS
Maks. oro srautas m3/h

60

Montavimo variantas

Mini rekuperatorius

Šiluminis efektyvumas

90%

Energetinio efektyvumo klasė

A

Darbinė lauko oro temperatūra

-20oC – +50oC

Filtrų klasė

G3

El. maitinimas

230/50

El. galingumas min / max

4,9/8,9

Apsaugos klasė

IP44

Garantija

24 mėn.

Gamintojas

O.erre

Aprašymas

Tai decentralizuotas vėdinimo įrenginys su pakaitiniu oro judėjimu ir šilumos atgavimo sistema. Keramikinis šilumokaitis ir ekonomiškas ventiliatorius užtikrina mažas energijos sąnaudas. Komplektuojamas su 160mm skersmens ortakiu. Tai idealus sprendimas vienam kambariui, kaip pavyzdžiui miegamajam ar svetainei. Norint išgauti geresnį balansą bei oro judėjimą, rekomenduojama įrenginius montuoti kelis ir juos tarpusavyje suporuoti, suderinant paduodamo ir ištraukiamo oro srautus. Šis mini rekuperatorius puikus sprendimas išlaikyti rekomenduojamas CO2normas kambariuose, taip pat pašalinti buitinius teršalus, kvapus, drėgmę bei užkirsti kelią pelėsių ir kitų kenksmingų sveikatai mikroorganizmų atsiradimui ir dauginimuisi namuose.

 • Tempero Eco 150 Ceram yra priverstinio vėdinimo įrenginys su energijos atgavimu. Ventiliatoriaus ištraukiamas oras sušildo keramikinį šilumokaitį, per kurį vėliau paduodamas šviežias oras.
 • Tempero Eco 150 Ceram įrengtas ekonomiškas, energiją taupantis EC ventiliatorius. Šis įrenginys padeda taupyti tiek šaltuoju, tiek šiltuoju sezono metu.
 • Keramikinis šilumokaitis pasižymi aukštu, iki 90% šilumogrąžos koeficientu.
 • Tempero Eco 150 Ceram mini rekuperatoriuje įrengti du G3 klasės filtrai šilumokaičio apsaugai nuo dulkių. Šie filtrai labai lengvai prižiūrimi arba keičiami.
 • Tempero ECO 150 Ceram mini rekuperatorius buvo sukurtas taip, kad būtų lengvai prižiūrimas ir aptarnaujamas.
 • Įrenginys sukurtas taip, kad būtų galima patogiai išvalyti visas jo sudedamąsias dalis.
 • Ortakis jungiantis vidines ir išorines dalis gali būti trumpinamas arba prailginamas atsižvelgiant į pastatų sienos storį. Standartiškai komplektuojamas D160  40 cm ilgio ortakis.
 • Gali buti valdomas distancinio valdymo pultelio pagalba arba sieniniu jungikliu.

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.