Mobilus oro kondicionierius Inventor Magic

0 out of 5

751,00 su PVM

Produkto kodas: Magic
Peržiūrėti krepšelį
Vėsinimo/šildymo galia (kW)

vės. 3,5kW / šild. 3,5kW

Skirtas patalpoms:

Energijos efektyvumo klasė vėsinant

A

Energijos efektyvumo klasė šildant

A+

SEER

2,6

Svoris

34kg

Vidinio bloko spalva

Garantija

Montavimo variantas

Šildymo galia:

Modeliai iki 10kW

Gamintojas

Inventor

Aprašymas

„Magic“ Mobilus Oro Kondicionierius Aušinimui Bei Šildymui Su A+ Energijos Klase:

 • Mažas energijos suvartojimas dėl A + energijos klasės
 • Puikus našumas šildant ir aušinant
 • Įvairiakrypčiai ratukai, skirti lengvai transportuoti
 • Rinkinys langams, skirtas minimaliems aušinimo ir šildymo nuostoliams iš lauko oro (pridedamas)
 • Nuotolinis valdiklis akimirksniu ir patogiai reguliuoja temperatūrą

Tai Magiška!

Nešiojamą oro kondicionierių „Magic“, 12 000 Btu / h ir 10 000 Btu / h (aušinimą ir šildymą) galima pritaikyti kiekvienam kambariui ir patenkinti visų vartotojų poreikius! Galite lengvai, greitai ir ekonomiškai sukurti idealias sąlygas ne tik vasarai, bet ir žiemai.
Mobilus oro kondicionierius pasižymi puikiu veikimu ir daugybe funkcijų, kad galėtų jus aptarnauti tose vietose, kur įrengimas nėra palengvintas. Dėl įvairiakrypčių ratukų galima lengvai perkelti iš vienos vietos į kitą.
Oro kondicionieriuje taip pat yra rinkinys langams, kuris sumažina aušinimo ir šildymo nuostolius iš išorinio oro ir taupo maksimalią energiją.
Nuotolinio valdymo pultas padeda jums lengvai reguliuoti temperatūrą patalpoje ir leidžia mėgautis idealiomis sąlygomis!

A Energijos Klasė – efektyvus našumas, užtikrinantis mažesnes energijos sąnaudas.

Aušinimas Ir Šildymas – puikus veikimas aušinimo ir šildymo režimu. Idealus sprendimas patalpoms, kuriose neleidžiama įrengti nuolatinio oro kondicionieriaus.

Įvairiakrypčiai Ratukai – integruoti pasukami ratukai palengvina nešiojamojo oro kondicionieriaus judėjimą.

Rinkinys Langams – Galima pastatyti greta artimiausio lango ir prijungti prie orą praleidžiančios angos. Su sulankstomu rinkiniu langams uždengiama lango anga (lango danga nuo 68 cm iki 125 cm), sumažinanti išorinio oro aušinimo ir šildymo nuostolius, tuo pačiu taupant energiją.

Nuotolinis Valdiklis – Nuotolinio valdymo pulto dėka oro kondicionieriaus temperatūrą ir funkcijas galima lengvai ir patogiai reguliuoti.
24 Valandų Laikmatis – Nustatykite, kad įrenginys automatiškai įsijungtų ir sustotų 24 valandas.

„Auto Swing“ – ši funkcija nurodo automatinių atvartų judėjimą. Automatinis valdymas leidžia valdyti oro pasiskirstymą kambaryje.

Savaime Išgaruojanti Sistema – inovatyvi sistema, automatiškai pašalinanti kondensato drėgmę iš įrenginio, nenusausinant rankiniu būdu ir nenustatant žarnos nuolatiniam drenažui.

Automatinė Klaidų Diagnostika – įvykus nenormaliam veikimui ar gedimams, įrenginys automatiškai išsijungs, kad apsaugotų sistemą. Tuo tarpu jis nurodys apsaugos ar klaidos kodą greitam aptarnavimui.

Miego Režimas – naudodamas miego režimą, oro kondicionierius reguliuoja kambario temperatūrą, kad miego sąlygos būtų puikios ir būtų sutaupyta daug energijos.

R290 Šaltnešis – Naujos kartos R290 šaltnešis užtikrina maksimalų energijos vartojimo efektyvumą jūsų mobiliam oro kondicionieriui veikiant!

Prekių pristatymo informacija

 • Konkrečių prekių pristatymo terminai nurodyti logotipuose ant prekių kortelių, viršuje kairiajame kampe:
  Pristatymo laikas 1-3 darbo dienos 1-3 d.d. (Sandėliuojamos arba greitai pasiekiamos prekės
  pristatymo terminas 5-14 dd 5-14 d.d. (Nesandėliuojamos prekės, kurių tiekimo reikia laukti). Gali atvykti ir greičiau, dėl tikslaus termino teirautis.
  Teirautis (Rečiau užsakomos arba brangesnės prekės arba prekės kurių tiekimo terminai yra nereguliarūs). Šių prekių tiekimo termino klauskite mūsų el. paštu, telefonu arba naudojantis užklausos forma.
 • Prekė gali atvykti ir greičiau, nei nurodytas terminas. Nenumatytais atvejais arba vasaros sezono metu, esant prekių trūkumams ar tiekimo sutrikimams, prekių pristatymas gali veluoti. Tokiu atveju, šią informaciją visada iš anksto pranešame Jums.
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 200€ sumą taikomas nemokamas pristatymas.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje (Pristatymams į Kuršių Neriją taikomi papildomi mokesčiai)
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas