MULTI-SPLIT sistemos išorinis blokas Htw IX41B

MULTI-SPLIT sistemos išorinis blokas Htw IX41B

843,012613,01

Gamintojas:HTW
SKU: N/A
Išvalyti
Vėsinimo/šildymo galia (kW)

vės. 4.1kW / šild. 4,4kW (iki 2 vid. blok.), vės. 5.2kW / šild. 5,5kW (iki 2 vid. blok.), vės. 6.1kW / šild. 6,6kW (iki 3 vid. blok.), vės. 8.2kW / šild. 8,2kW (iki 3 vid. blok), vės. 8.2kW / šild. 8,8kW (iki 4 vid. blok.), vės. 10.5kW / šild. 10,5kW (iki 4 vid. blok.), vės. 12.3kW / šild. 12,3kW (iki 5 vid. blok.)

Skirtas patalpoms:

iki 50m2, iki 70m2, iki 100m2, nuo 100m2

SEER/SCOP

6.2/3.8

Efektyviai šildo iki (lauko temp.):

-15°C

Garantija

24mėn + *12 mėn. su kasmet. aptarn.

Montavimo variantas

Multi-Split

Šildymo galia:

Modeliai iki 10kW, Modeliai nuo 10kW

Gamintojas

HTW

Aprašymas

Prisistatome HTW IX41B oro kondicionieriaus išorinį bloką: modernus ir efektyvus sprendimas jūsų patogumui

Mėgaukitės šviežiu ir sveiku oru visais metų laikais su HTW IX41B oro kondicionieriaus išoriniu bloku – inovatyviu sprendimu, skirtu patenkinti jūsų gyvenimo poreikius.

Pagrindinės savybės:

 • 3 metų garantija: investuokite į patikimą produktą, kuris užtikrins ramybę ir ilgaamžiškumą.
 • R32 freonas: šis ekologiškas ir energiją taupantis freonas pasižymi mažesniu poveikiu aplinkai ir padeda sumažinti energijos sąnaudas.
 • Kompresoriaus ir ventiliatoriaus DC inverteris: tai užtikrina efektyvų, greitą ir tikslų temperatūros reguliavimą, taip suteikiant jums maksimalų komfortą.
 • 1W budėjimo režimas: mažas energijos sąnaudų lygis budėjimo režime padeda sumažinti elektros sąskaitas ir saugoti aplinką.
 • Nesioksiduojantis korpusas: dėl ypatingos korpuso apsaugos, išorinis blokas yra atsparus korozijai, ilgina jo tarnavimo laiką ir puikų veikimą.
 • Daug ventiliatoriaus greičių: galimybė reguliuoti ventiliatoriaus greitį suteikia jums kontrolę ir leidžia pritaikyti oro kondicionieriaus veikimą savo poreikiams.
 • Iki 5 vidinių įrenginių pajungimas: šis išorinis blokas gali prijungti iki 5 vidinių oro kondicionieriaus įrenginių, taip suteikiant jums lankstumo.

HTW IX41B oro kondicionieriaus išorinis blokas yra puikus pasirinkimas, jei norite mėgautis švariu, gaiviu ir sveiku oru savo namuose. Investuokite į šią išskirtinę technologiją ir patirkite nepriekaištingą veikimą bei neprilygstamą komfortą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Būkite pirmas aprašęs “MULTI-SPLIT sistemos išorinis blokas Htw IX41B”

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.