MULTI-SPLIT sistemos kanalinis vidinis blokas Mitsubishi Electric PEAD-M

1278,531630,89 su PVM

Produkto kodas: N/A
Išvalyti
Galia

5kW, 7.1kW

Kondicionieriaus galia

,

Kondicionieriaus gamintojas

WI-FI

Aprašymas

PEAD-M

Kanalinis oras oras šilumos siurblys puikiai tinkantis montavimui vietose, kur yra ribota erdvė, o kartu yra reikalingas platus išorinio statinio slėgio spektras. Šis Mitsubishi šilumos siurblys oras oras pasižymi puikiomis darbinėmis savybėmis, tyliu darbu bei efektyviu energijos valdymu.

KOMPAKTIŠKI VIDINIAI ĮRENGINIAI

Šios serijos visų modelių (PEAD-M35-140JAL) aukštis yra suvienodintas ir siekia tik 250 mm! Palyginti su ankstesnės serijos PEAD-M-JAL modeliais, aukštis sumažėjo iki 75 mm (PEAD-M100-140 atveju), įgalinant įrangos diegimą net ir esant itin mažai erdvei virš lubų.Yra galimybė penkių pakopų išorinio statinio slėgio konversijai. Išorinį statinį slėgį galima nustatyti iki 150 Pa, dėl to įranga gali būti pritaikoma įvairiuose pastatuose.PEAD-M serijoje yra dviejų tipų vidiniai įrenginiai – su įdiegtu kondensato siurbliu ir be jo.

KOMBINUOTA ŠILDYMO/VĖSINIMO IR VĖDINIMO SISTEMA

Šildymo sistemos ortakius galima išnaudoti patalpų vėdinimui MITSUBISHI ELECTRIC LGH-RVX kanaliniu rekuperatoriumi. Tai ypač komfortiška sistema, leidžianti efektyviai šildyti, vėsinti ir vėdinti visas pageidaujamas patalpas vienu metu.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Būkite pirmas aprašęs “MULTI-SPLIT sistemos kanalinis vidinis blokas Mitsubishi Electric PEAD-M”

Prekių pristatymo informacija

 • Konkrečių prekių pristatymo terminai nurodyti logotipuose ant prekių kortelių, viršuje kairiajame kampe:
  Pristatymo laikas 1-3 darbo dienos 1-3 d.d. (Sandėliuojamos arba greitai pasiekiamos prekės
  pristatymo terminas 5-14 dd 5-14 d.d. (Nesandėliuojamos prekės, kurių tiekimo reikia laukti). Gali atvykti ir greičiau, dėl tikslaus termino teirautis.
  Teirautis (Rečiau užsakomos arba brangesnės prekės arba prekės kurių tiekimo terminai yra nereguliarūs). Šių prekių tiekimo termino klauskite mūsų el. paštu, telefonu arba naudojantis užklausos forma.
 • Prekė gali atvykti ir greičiau, nei nurodytas terminas. Nenumatytais atvejais arba vasaros sezono metu, esant prekių trūkumams ar tiekimo sutrikimams, prekių pristatymas gali veluoti. Tokiu atveju, šią informaciją visada iš anksto pranešame Jums.
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 200€ sumą taikomas nemokamas pristatymas.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje (Pristatymams į Kuršių Neriją taikomi papildomi mokesčiai)
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas