MULTI-SPLIT sistemos kasetinis vidinis blokas HTW Admira

MULTI-SPLIT sistemos kasetinis vidinis blokas HTW Admira

699,00927,01

Gamintojas:HTW
SKU: N/A
Išvalyti
Vėsinimo/šildymo galia (kW)

vės. 3.5kW / šild. 3,8kW, vės. 5.2kW / šild. 5,5kW, vės. 7,1kW / šild. 7,3kW

Skirtas patalpoms:

iki 35m2, iki 50m2, iki 70m2

WI-FI valdymo funkcija

WI-FI modulis užsakomas papildomai

Vidinio bloko spalva

Balta

Garantija

24mėn + *12 mėn. su kasmet. aptarn.

Montavimo variantas

Multi-Split

Šildymo galia:

Modeliai iki 10kW

Gamintojas

HTW

Aprašymas

Prisistatome HTW Admira kasetinio oro kondicionieriaus vidinį bloką: Patogumas, efektyvumas ir šiuolaikiškas dizainas

HTW Admira kasetinis oro kondicionierius yra puikus sprendimas norintiems sukurti patogią ir sveiką atmosferą jūsų namuose ar biure.

Pagrindinės savybės:

 • Tylus veikimas: Dirbantis nuo vos 21 dB garso lygio, Admira efektyviai išlaiko pageidaujamą temperatūrą, todėl jūs galite mėgautis ramia aplinka.
 • Automatinis temperatūros reguliavimas pagal pultelio buvimo vietą: Admira automatiškai prisitaiko prie jūsų poreikių, kad sukurtų optimalią aplinkos temperatūrą.
 • 3 metų garantija: Patikimas pasirinkimas su 3 metų garantija užtikrina jūsų investicijos saugumą ir ilgaamžiškumą.
 • Antikorozinė “Golden Fin” danga: Apsaugo oro kondicionierių nuo korozijos, ilgina jo tarnavimo laiką ir užtikrina puikų veikimą.
 • 24 val. laikmatis: Nustatykite savo oro kondicionieriaus įjungimo ir išjungimo laiką pagal jūsų poreikius ir optimizuokite energijos sąnaudas.
 • Auto diagnostika: Automatinės diagnostikos funkcija padeda aptikti problemas laiku, kad galėtumėte užtikrinti saugų ir efektyvų įrenginio veikimą.
 • Užraktas nuo vaikų: Saugumo užraktas apsaugo vaikus nuo netyčinio oro kondicionieriaus valdymo.
 • WiFi papildoma opcija: Galimybė įdėti WiFi modulį leidžia valdyti oro kondicionierių nuotoliniu būdu per savo išmanųjį telefoną ar planšetę, suteikiant jums patogumą ir kontrolę.
 • Lengvas montavimas: Admira kasetinis oro kondicionierius yra lengvai montuojamas, sutaupant jūsų laiką ir pastangas.

Investuokite į patogumą, efektyvumą ir ramybę su HTW Admira kasetiniu oro kondicionieriumi. Jūsų namai, jūsų klimatas – viskas priklauso nuo jūsų pasirinkimo. Pasirinkite HTW Admira ir mėgaukitės nepriekaištinga kokybe ir neprilygstamu komfortu.

HTW-MC6-035ADMR32 ir HTW-MC6-052ADMR32 modeliams skirtas WiFi modulis WIFIUFOIX43, o HTW-MC6-071ADMR32 kondicionieriui skirtas USBWIFI01

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Būkite pirmas aprašęs “MULTI-SPLIT sistemos kasetinis vidinis blokas HTW Admira”

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.