MULTI-SPLIT sistemos konsolinis vidinis blokas Mitsubishi Electric PCA-M

1.148,92

Išvalyti

Aprašymas

PCA-M VIDINIAI ĮRENGINIAI, MONTUOJAMI PRIE LUBŲ

Naujas stilingas dizainas, oro srauto nustatymai priklausomai nuo lubų aukščio, ypatingas energiją taupantis veikimas – tai pagrindinės priežastys, kurios įgalina šiuos įrenginius pritaikyti prie pačių įvairiausių šildymo/vėsinimo sistemos poreikių. Dėl atnaujinto dizaino, šios serijos vidiniai įrenginiai gražiau prisiderina prie lubų ir įsilieja į esamą patalpų interjerą. Vidiniuose įrenginiuose yra anga, prie kurios galima prijungti ortakį šviežio oro tiekimui. Vidiniuose įrenginiuose yra įdiegti aukštų ir žemų lubų režimai, kurie sutekia galimybę pritaikyti oro srautą prie patalpų aukščio. Galimybė pasirinkti optimalų oro srautą leidžia jaustis komfortiškai.

 

ENERGIJOS KLASĖ „A“ IŠLAIKOMA, VEIKIANT DIDŽIAUSIU PAJĖGUMU

Vidiniuose PCA-M serijos įrenginiuose yra įdiegtas DC ventiliatoriaus motoras, padidinantis „Power Inverter“ serijos įrenginių energijos taupymo efektyvumą, ko pasėkoje, net ir veikiant didžiausiu pajėgumu, yra išlaikoma energijos „A klasė“. Tai įgalina žymiai sumažinti elektros energijos sąnaudas. Yra galimybė įdiegti kondensato siurblį, kurio keliamoji galia, palyginti su ankstesnės serijos įrenginiais, padidinta nuo 400 mm iki 600 mm, kas leidžia lanksčiau parinkti vidinių įrenginių montavimo vietą.

 

AUTOMATINIS ORO SRAUTO GREIČIO REGULIAVIMAS

Be keturių oro srauto greičio reguliavimo režimų, dar yra įdiegtas ir automatinis oro srauto greičio režimas. Šis nustatymas automatiškai pritaiko įrenginio oro srauto greitį pagal esamą patalpų temperatūrą. Šildymo/vėsinimo veiklos pradžioje, oro srautas pučiamas didžiausiu greičiu, kad kuo greičiau patalpos būtų prišildytos/atvėsintos. Kuomet patalpų temperatūra pasiekia pageidaujamą lygį, oro srauto greitis yra automatiškai sumažinamas, tokiu būdu užtikrinama stabili ir komfortiška šildymo/vėsinimo veikla.

Papildoma informacija

Galia

5kW, 6kW, 7.1kW

Kondicionieriaus galia

,

Kondicionieriaus gamintojas

Kondicionieriaus spalva

WI-FI

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Būkite pirmas aprašęs “MULTI-SPLIT sistemos konsolinis vidinis blokas Mitsubishi Electric PCA-M”