MULTI-SPLIT sistemos Mitsubishi PCA-M-KA konsolinis (lubinis) vidinis blokas

0 out of 5

1239,042482,92 su PVM

Produkto kodas: N/A
Išvalyti
Galia

5kW, 6kW, 7,1kW, 10kW, 12,5kW, 14kW

Kondicionieriaus galia

, , , , ,

Kondicionieriaus spalva

Kondicionieriaus gamintojas

Aprašymas

PCA-M VIDINIAI ĮRENGINIAI, MONTUOJAMI PRIE LUBŲ

Naujas stilingas dizainas, oro srauto nustatymai priklausomai nuo lubų aukščio, ypatingas energiją taupantis veikimas – tai pagrindinės priežastys, kurios įgalina šiuos įrenginius pritaikyti prie pačių įvairiausių šildymo/vėsinimo sistemos poreikių. Dėl atnaujinto dizaino, šios serijos vidiniai įrenginiai gražiau prisiderina prie lubų ir įsilieja į esamą patalpų interjerą. Vidiniuose įrenginiuose yra anga, prie kurios galima prijungti ortakį šviežio oro tiekimui. Vidiniuose įrenginiuose yra įdiegti aukštų ir žemų lubų režimai, kurie sutekia galimybę pritaikyti oro srautą prie patalpų aukščio. Galimybė pasirinkti optimalų oro srautą leidžia jaustis komfortiškai.

 

ENERGIJOS KLASĖ „A“ IŠLAIKOMA, VEIKIANT DIDŽIAUSIU PAJĖGUMU

Vidiniuose PCA-M serijos įrenginiuose yra įdiegtas DC ventiliatoriaus motoras, padidinantis „Power Inverter“ serijos įrenginių energijos taupymo efektyvumą, ko pasėkoje, net ir veikiant didžiausiu pajėgumu, yra išlaikoma energijos „A klasė“. Tai įgalina žymiai sumažinti elektros energijos sąnaudas. Yra galimybė įdiegti kondensato siurblį, kurio keliamoji galia, palyginti su ankstesnės serijos įrenginiais, padidinta nuo 400 mm iki 600 mm, kas leidžia lanksčiau parinkti vidinių įrenginių montavimo vietą.

 

AUTOMATINIS ORO SRAUTO GREIČIO REGULIAVIMAS

Be keturių oro srauto greičio reguliavimo režimų, dar yra įdiegtas ir automatinis oro srauto greičio režimas. Šis nustatymas automatiškai pritaiko įrenginio oro srauto greitį pagal esamą patalpų temperatūrą. Šildymo/vėsinimo veiklos pradžioje, oro srautas pučiamas didžiausiu greičiu, kad kuo greičiau patalpos būtų prišildytos/atvėsintos. Kuomet patalpų temperatūra pasiekia pageidaujamą lygį, oro srauto greitis yra automatiškai sumažinamas, tokiu būdu užtikrinama stabili ir komfortiška šildymo/vėsinimo veikla.

Galima komplektuoti su PAR-CT01MAA-S arba PAR-41MAA pulteliais

PCA-M serijos vidiniai įrenginiai suderinami su visais PAC serijos išoriniais įrenginiais (R32/R410A), išskyrus
PUHZ-SHW

Prekių pristatymo informacija

 • Konkrečių prekių pristatymo terminai nurodyti logotipuose ant prekių kortelių, viršuje kairiajame kampe:
  Pristatymo laikas 1-3 darbo dienos 1-3 d.d. (Sandėliuojamos arba greitai pasiekiamos prekės
  pristatymo terminas 5-14 dd 5-14 d.d. (Nesandėliuojamos prekės, kurių tiekimo reikia laukti). Gali atvykti ir greičiau, dėl tikslaus termino teirautis.
  Teirautis (Rečiau užsakomos arba brangesnės prekės arba prekės kurių tiekimo terminai yra nereguliarūs). Šių prekių tiekimo termino klauskite mūsų el. paštu, telefonu arba naudojantis užklausos forma.
 • Prekė gali atvykti ir greičiau, nei nurodytas terminas. Nenumatytais atvejais arba vasaros sezono metu, esant prekių trūkumams ar tiekimo sutrikimams, prekių pristatymas gali veluoti. Tokiu atveju, šią informaciją visada iš anksto pranešame Jums.
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 200€ sumą taikomas nemokamas pristatymas.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje (Pristatymams į Kuršių Neriją taikomi papildomi mokesčiai)
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas