Oro kondicionieriai pagal tipą:


Oro kondicionieriai pagal gamintoją:

alpicair logo
ballu logo
cooper hunter logo
daikin logo
electrolux logo
fujitsu logo
gree logo
htw logo
midea logo
mitsubishi electric logo h50
mitsubishi heavy industries logo
nordis logo
panasonic logo
refra logo
viessmann logo
samsung logo
sinclair logo
mdv logo
tcl logo

Oro kondicionieriai arba oras – oras šilumos siurbliai.

Kondicionierių klasės

Visi šiuolaikiniai oro kondicionieriai sugeba dirbti tiek vėsinimo, tiek šildymo rėžimais. Dėl to juos galima vadinti oro kondicionieriais arba oras – oras šilumos siurbliais. Paprasčiausio standarto kondicionieriai/oras-oras šilumos siurbliai, šildymo rėžimu gali veikti iki -15°C lauko temperatūros.

Įrenginiai, kuriuos planuojate naudoti kaip pagalbinį šildymą (vadinamasis tarpinis variantas), šildymo rėžimu gali veikti iki -22°C ar -25°C lauko temperatūros. Tai šiektiek aukštesnės specifikacijos įrenginiai, todėl dažnu atveju jie yra ir efektyvesni ir brangesni. Tai parodo aukštesnis sezoninio SEER (vėsinimo) ir SCOP (šildymo) rodiklis.

Žieminiai įrenginiai, kuriuos galima naudoti kaip pagrindinį šildymą, dažniausiai veikia iki -30°C arba -35°C lauko temperatūros. Šie įrenginiai pasižymi pačiomis aukščiausiomis specifikacijomis, aukščiausiu vėsinimo (SEER) ir šildymo (SCOP) efektyvumu. Tai būna vieni brangiausių ir kokybiškiausių modelių.

Kondicionierių tipai

Renkantis kondicionierių gyvenamosioms patalpoms, daug galvoti nereikia kadangi dažniausiai pasirenkamas variantas yra sieninis oro kondicionierius, dėl lengvo pritaikymo ir montavimo. Toks kondicionierius turi vidinę dalį, montuojamą ant sienos prie lubų. Ir išorinę dalį, montuojamą kitoje pusėje sienos, iš lauko.

Pagal poreikį, beabejo, galima rinktis ir kito tipo kondicionierių, tačiau kasetiniai, konsoliniai, kanaliniai ir kt. tipų oro kondicionieriai dažniausiai naudojami biuruose, komercinėse ir pramoninėse patalpose.

Kondicionierių galia

Standartiškai kondicionieriai grupuojami pagal vėsinimo galią – 2.5kW, 3.5kW, 5kW ir 7kW. Tarp montuotojų ir pardavėjų – 9, 12, 18, 24. Taigi, jei pardavėjas jums siūlo dvyliktuką, tai kalbama apie kondicionierių turintį 3.5kW vėsinimo galios. Šios sąvokos naudojamos, nes kai kurie modeliai yra žymimi skaičiais remiantis BTU galios matavimo vienetais.

Įrenginėjant oro kondicionierių netobulai apšiltintame, dažniausiai senos statybos name, taisyklė galios parinkimui yra 1kW = 10kv.m. Taigi jei 50kv.m. svetainei renkatės oro kondicionierių, optimaliausia rinktis 5kW modelį.

Tikslus galios parinkimas beabejo priklauso nuo namo šiluminės varžos. A+ klasės namams, vėsinimo ar šildymo galios reikės ženkliai mažiau. Tikslų paskaičiavimą galima atlikti naudojantis specialiomis skaičiuoklėmis arba pasikonsultuoti su pardavėju.

Klimato Sprendimai

Prekiaujame visų gamintojų ir visų tipų oro kondicionieriais. Konsultuojame įvairiais atvejais, atvykstame į vietą, padedame išsirinkti jums labiausiai tinkantį oro kondicionierių. Profesionaliai montuojame, aptarnaujame ir atliekame remonto darbus. Mūsų el. parduotuvėje galite įsigyti oro kondicionierių geriausia kaina. Prekiaujame ir visomis būtinomis montavimo medžiagomis, bei įrankiais.

Filtras