Oro kondicionierius Airwell HARMONIA

Oro kondicionierius Airwell HARMONIA

0 out of 5

667,99

Produkto kodas: N/A
Išvalyti
Vėsinimo/šildymo galia (kW)

vės. 2,6kW / šild. 2,9kW, vės. 3,5kW / šild. 3,8kW, vės. 5,3kW / šild. 5,6kW, vės. 7,0kW / šild. 7,3kW

Skirtas patalpoms:

iki 25m2, iki 35m2, iki 50m2, iki 70m2

Vidinio bloko spalva

Auksinė, Balta, Pilka, Raudona, Veidrodinė

Efektyviai šildo iki (lauko temp.):

-15°C

Kilmės šalis

Kinija

WI-FI valdymo funkcija

Gamykliškai integruotas WI-FI modulis

Garantija

24mėn + *36 mėn. su kasmet. aptarn.

Montavimo variantas

Sieninis

Šildymo galia:

Modeliai iki 10kW

Gamintojas

Airwell

Aprašymas

Reversinis oro kondicionierius

Oro kondicionieriuje „Harmonia” įmontuotas jonizatorius ir keli filtrai, kurie užtikrina išskirtinę oro kokybę ištisus metus.
Jonizatorius leidžia jums jaustis gerai, nes gamina neigiamus jonus ore, o filtrų sistema sulaiko kenksmingas daleles.

Integruotas jonizatorius geresnei savijautai

Jonizatorius, generuodamas neigiamus jonus, užtikrina nepalyginamai geresnę oro kokybę. Neigiami jonai teigiamai veikia mūsų emocinę ir fiziologinę būklę. Natūraliai gamtoje jų daug pasigamina žaibuojant, bei ultravioletiniams saulės spinduliams kontaktuojant su žemės atmosfera. Integruotas jonizatorius „Harmonia” atkuria šias teigiamas sąlygas jūsų namuose.

Oro filtravimas
Ar žinojote, kad oras jūsų namuose yra labiau užterštas nei lauke? „Harmonia” turi kelių sluoksnių filtrus, užtikrinančius sveiką orą: pirminį filtrą žiedadulkėms ir plaukeliams sulaikyti; katalitinį ir aktyvintos anglies filtrą kenksmingoms dujoms ir kvapams sugerti ir sunaikinti; sidabro jonų filtrą bakterijoms, virusams ir sporoms sunaikinti.

R32 šaltnešis
„Harmonia” naudoja naujos kartos šaldymo agentą R32 – efektyvesnį ir ekologiškesnį šaldymo agentą. Pasirinkdami „Harmonia”, pasirenkate tvarų ir energiją taupantį sprendimą.

4D oro srauto technologija
4D optimalaus oro srauto technologija užtikrina tolygų oro paskirstymą visoje patalpoje. Kad ir koks būtų jūsų kambario išplanavimas, oras cirkuliuoja net iki mažiausių kampų, tad namuose temperatūra bus paskirstyta tolygiai.

Nuotolinio valdymo pultas
Naudodami „Wi-Fi” ryšį galite valdyti namų temperatūrą iš bet kurios vietos. Naudodami „AirHome” išmaniojo telefono programėlę galite valdyti termostatą nuotoliniu būdu, kad temperatūra būtų ideali vos tik atvykus arba sustojus, jei esate išvykę.

Itin tyli funkcija
„Harmonia” oro kondicionierius pasižymi neprilygstamu našumu, o jo veikimo garsas neviršija 20 decibelų. Įsivaizduokite! Truputį daugiau nei krentantis lapas… Net nepastebėsite, kad oro kondicionierius įjungtas.

Švarus, kompaktiškas dizainas
Dėl ryžtingo modernaus dizaino ir nedidelių matmenų „Harmonia” oro kondicionierius jūsų namuose yra nepastebimas. Jis tinka visuose jūsų namų kambariuose ir vis tiek gerai atrodo.

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.