Oro kondicionierius Inventor Aria

Oro kondicionierius Inventor Aria

0 out of 5

686,001480,00

Gamintojas:INVENTOR
SKU: N/A
Išvalyti
Vėsinimo/šildymo galia (kW)

vės. 2,5kW / šild. 2.8kW, vės. 3,2kW / šild. 3.5kW, vės. 5,1kW / šild. 5.3kW, vės. 6,7kW / šild. 7.1kW

Skirtas patalpoms:

iki 25m2, iki 35m2, iki 50m2, iki 70m2

Energijos efektyvumo klasė vėsinant

A++

Energijos efektyvumo klasė šildant

A+

SEER/COP

6,9/4,0

Efektyviai šildo iki (lauko temp.):

-15°C

WI-FI valdymo funkcija

Gamykliškai integruotas WI-FI modulis

Vidinio bloko spalva

Balta

Garantija

24 mėn.

Montavimo variantas

Sieninis

Šildymo galia:

Modeliai iki 10kW

Gamintojas

Inventor

Aprašymas

Aria oro kondicionavimo serija su jonizatoriumi, HEPA ir trigubu  filtru bei funkcija „Follow Me“!

 • Užtikrinkite aukščiausią komforto lygį valdydami kiekvieną funkciją išmaniuoju telefonu ar plančetiniu kompiuteriu
 • Aukščiausia įrenginio apsauga dėka „Golden Fin“ dangos
 • Mėgaukitės švaria ir sveika aplinka dėl didelio tankio oro dulkių filtro
 • Subalansuota temperatūra kiekvienoje kambario vietoje su 4 krypčių oro srautu
 • Eco Design įrenginys
 • Vitamino C filtras. Vitamino C filtras užpildo orą vitaminu C, kuris minkština odą, mažina stresą ir suteikia terapinę naudą.
 • Novatoriškas 3D oro paskirstymas. Atnaujintas dizainas suteikia tolygų oro paskirstymą visame kambaryje. Oro nukreipimo grotelės svyruoja ne tik horizontaliai , bet ir vertikaliai nukreipdamos orą į atokiausius patalpos kampelius
 • Naujas gamtai draugiškas R32 freonas. Tai labai panašus į R410A freoną, bet turintis mažesnį GWP rodiklį (Global warming potential)

Išmanusis oro kondicionierius su galimybe valdyti per WIFI sąsają. Atsisiųskite į savo išmanųjį įrenginį programėlę INVmate ir mėgaukitės valdymu per atstumą. Dabar taip paprasta ir greita valdyti temperatūrą iš bet kurios pasaulio vietos.

Tylus veikimas. Aria veikia skleisdamas labai mažą triukšmo lygį sukurdamas ramią ir jaukią aplinką. Standartinis oro kondicionieriaus triukšmingumas siekia 30db(A), kai Aria modelis triukšmingumo lygis prasideda nuo 21dB(A).

Išmani Oro jonizavimo technologija. „Superpower“ jonizatorius gamina teigiamus ir neigiamus jonus. Kai šie jonai sklisdami susikerta jie išskiria didelę energiją, kuri sunaikina kvapus ir dulkes taip palikdama jūsų aplinką švarią ir šviežią.

Sidabro jonų filtras. Sidabro jonų filtras neleidžia daugintis mikrobams, bakterijoms, virusams, grybelių sporoms.

Sterilizacinis filtras prieš alergenus. Surenka net mažiausias dulkių dalelytes sklaidančias ore.

Galingas savaiminis išsivalymas. Su mygtuko paspaudimu Jūsų oro kondicionierius išsivalys pats! Visas procesas užtrunka tik 17 min. Pirmas 13 minučių vidinis oro kondicionieriaus įrenginys veikia ventiliacijos režimu tam, kad išdžiovintų vidinio įrenginio radiatorių. Sekančias 2 minutes įrenginys veiks šildymo režime, kad sunaikintų bakterijas ir pelėsius. Paskutines 2 minutes įrenginys vėl veiks ventiliacijos režime finaliniam išsivalymui.

Išmanusis displėjus. Modernus ekranas suprojektuotas su spalvotais ženklais. Spalva parodo įrenginio veikimo režimą. Tai pat indikacijos tokios kaip „CL“ filtro išvalymas ir „EC“ šaltnešio nutekėjimas padaro naudojimąsi įrenginiu patogesnį.

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.