Oro kondicionierius Mitsubishi Electric MSZ-AP

Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau*

Oro kondicionierius Mitsubishi Electric MSZ-AP

1654,073235,54 su PVM

Produkto kodas: N/A
Išvalyti
Peržiūrėti krepšelį
Vėsinimo/šildymo galia (kW)

vės. 2.5kW / šild. 3,2kW, vės. 3.5kW / šild. 4,0kW, vės. 5,0kW / šild. 5,8kW, vės. 6.1kW / šild. 6,8kW, vės. 7.1kW / šild. 8,1kW

Skirtas patalpoms:

iki 25m2, iki 35m2, iki 50m2, iki 70m2

Efektyviai šildo iki (lauko temp.):

-20°C

WI-FI valdymo funkcija

Gamykliškai integruotas WI-FI modulis

Garantija

24mėn + *36 mėn. su kasmet. aptarn.

Montavimo variantas

Sieninis

Šildymo galia:

Modeliai iki 10kW

Vidinio bloko spalva

Balta

Gamintojas

Mitsubishi Electric

Aprašymas

Mitsubishi Electric MSZ-AP serijos sieniniai kompaktiški oro kondicionieriai – šilumos siurbliai pritaikyti namams, vasarnamiams, sodo nameliams, kitos paskirties patalpoms. Įrenginiuose gamykliškai integruotas Wi-Fi per Mitsubishi Electric MELCloud programėlę leidžia pilnai kontroliuoti šilumos siurblių darbą nesvarbu, kur bebūtumėte – ar gulėtumėte ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų.

Šie šilumos siurbliai ne tik šildo ar vėsina. Naudojat kitą šilumos šaltinį (pvz., židinį), galima naudoti šilumos siurblio ventiliatoriaus režimą – taip greičiau, plačiau ir efektyviau paskirstoma šiluma erdvėje. Šilumos siurblys yra labai tylus (tik 19 dB). Įrenginys yra tylesnis ir mažiau girdimas nei šlamantys lapai.

Su aukštu energijos efektyvumu ir naudingumo koeficientu (SCOP 4,7) gaunama 4,7 kartus daugiau šilumos, lyginant su elektriniu radiatoriumi. Šilumos siurblys puikus priedas prie jau esamos šildymo sistemos, su paprastu valdymu ir aukštu naudingumo koeficientu. Įrenginys nedideliais kaštais vasaros metu vėsina, prailgina vasarą sodybose, palaiko šilumą šaltuoju metu. MSZ-AP serijos įrenginiai – geriausias sprendimas kitos paskirties patalpoms (garažams, rūsiams, sandėliams) – kur reikia šilumos palaikymo šaltuoju periodu.

MSZ-AP serijos oro kondicionieriai – šilumos siurbliai efektyviai šildo iki -20°C lauko oro temperatūros.

I-save režimu nustatoma norima patalpos oro temperatūra. Šią funkciją galima naudoti miegant ar kai išeinama iš patalpos ir norima sumažinti temperatūrą. Šilumos siurbliui veikiant šildymo režimu, aktyvavus I-save režimą, temperatūra sumažinama iki +10°C.

Šilumos siurblyje naudojamas šaltnešis (freonas) R32 yra draugiškas aplinkai ir taupo energiją. Tokiu būdu įrenginys prisideda prie aplinkos tausojimo.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Būkite pirmas aprašęs “Oro kondicionierius Mitsubishi Electric MSZ-AP”

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.