-20°C

Oro kondicionierius Mitsubishi Electric MSZ-AP

1654,073235,54 su PVM

Produkto kodas: N/A
Išvalyti
Galia

2.5kW, 3.5kW, 5kW, 6.1kW, 7.1kW

Kondicionieriaus galia

, , ,

Kondicionieriaus gamintojas

Šildymas prie

WI-FI

Aprašymas

Mitsubishi Electric MSZ-AP serijos sieniniai kompaktiški oro kondicionieriai – šilumos siurbliai pritaikyti namams, vasarnamiams, sodo nameliams, kitos paskirties patalpoms. Įrenginiuose gamykliškai integruotas Wi-Fi per Mitsubishi Electric MELCloud programėlę leidžia pilnai kontroliuoti šilumos siurblių darbą nesvarbu, kur bebūtumėte – ar gulėtumėte ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų.

Šie šilumos siurbliai ne tik šildo ar vėsina. Naudojat kitą šilumos šaltinį (pvz., židinį), galima naudoti šilumos siurblio ventiliatoriaus režimą – taip greičiau, plačiau ir efektyviau paskirstoma šiluma erdvėje. Šilumos siurblys yra labai tylus (tik 19 dB). Įrenginys yra tylesnis ir mažiau girdimas nei šlamantys lapai.

Su aukštu energijos efektyvumu ir naudingumo koeficientu (SCOP 4,7) gaunama 4,7 kartus daugiau šilumos, lyginant su elektriniu radiatoriumi. Šilumos siurblys puikus priedas prie jau esamos šildymo sistemos, su paprastu valdymu ir aukštu naudingumo koeficientu. Įrenginys nedideliais kaštais vasaros metu vėsina, prailgina vasarą sodybose, palaiko šilumą šaltuoju metu. MSZ-AP serijos įrenginiai – geriausias sprendimas kitos paskirties patalpoms (garažams, rūsiams, sandėliams) – kur reikia šilumos palaikymo šaltuoju periodu.

MSZ-AP serijos oro kondicionieriai – šilumos siurbliai efektyviai šildo iki -20°C lauko oro temperatūros.

I-save režimu nustatoma norima patalpos oro temperatūra. Šią funkciją galima naudoti miegant ar kai išeinama iš patalpos ir norima sumažinti temperatūrą. Šilumos siurbliui veikiant šildymo režimu, aktyvavus I-save režimą, temperatūra sumažinama iki +10°C.

Šilumos siurblyje naudojamas šaltnešis (freonas) R32 yra draugiškas aplinkai ir taupo energiją. Tokiu būdu įrenginys prisideda prie aplinkos tausojimo.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Būkite pirmas aprašęs “Oro kondicionierius Mitsubishi Electric MSZ-AP”

Prekių pristatymo informacija

 • Konkrečių prekių pristatymo terminai nurodyti logotipuose ant prekių kortelių, viršuje kairiajame kampe:
  Pristatymo laikas 1-3 darbo dienos 1-3 d.d. (Sandėliuojamos arba greitai pasiekiamos prekės
  pristatymo terminas 5-14 dd 5-14 d.d. (Nesandėliuojamos prekės, kurių tiekimo reikia laukti). Gali atvykti ir greičiau, dėl tikslaus termino teirautis.
  Teirautis (Rečiau užsakomos arba brangesnės prekės arba prekės kurių tiekimo terminai yra nereguliarūs). Šių prekių tiekimo termino klauskite mūsų el. paštu, telefonu arba naudojantis užklausos forma.
 • Prekė gali atvykti ir greičiau, nei nurodytas terminas. Nenumatytais atvejais arba vasaros sezono metu, esant prekių trūkumams ar tiekimo sutrikimams, prekių pristatymas gali veluoti. Tokiu atveju, šią informaciją visada iš anksto pranešame Jums.
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 200€ sumą taikomas nemokamas pristatymas.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje (Pristatymams į Kuršių Neriją taikomi papildomi mokesčiai)
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas