-20°C

Oro kondicionierius Mitsubishi Electric MSZ-EF-VEH

979,33

Išvalyti

Aprašymas

Mitsubishi Electric MSZ-EF-VEH serijos modernaus ir išskirtinio dizaino oro kondicionieriai – šilumos siurbliai ne tik tarnaus pagal savo paskirtį, bet ir papuoš Jūsų namų interjerą.

Galimybė vidinio įrenginio modelį rinktis iš blizgios baltossidabrinės bei juodos svalvų. Dėl šio dizaino ir spalvų įvairovės Mitsubishi Electric MSZ-EF-VEH serijos oro kondicionieriai – šilumos siurbliai elegantiškai įsilieja ir papildo interjerą subtiliu išskirtinumu.

Mitsubishi Electric gamina šilumos siurblius, pritaikytus veikti mūsų, šiaurinio, klimato sąlygomis, t.y. ten, kur daug sniego, ledėjimo ir žiemą vyrauja žema oro temperatūra. Tai reiškia, kad klientui, pasirinkusiam Mitsubishi Electric oro kondicionierių – šilumos siurblį, iškils mažiau problemų dėl gedimų.

MSZ-EF-VEH serijos oro kondicionieriai – šilumos siurbliai efektyviai šildo iki -20°C lauko oro temperatūros.

Šie tylūs, efektyvūs ir ekonomiški oro kondicionieriai – šilumos siurbliai turi +10°C laipsnių palaikymo funkciją, todėl puikiai tinka ir sezoninėms patalpoms (sodyboms, vasaros rezidencijoms, biurams), kur šaltuoju periodu kasdien būtina palaikyti teigiamą oro temperatūrą.

I-save režimu nustatoma norima patalpos oro temperatūra. Šią funkciją galima naudoti miegant ar kai išeinama iš patalpos ir norima sumažinti temperatūrą. Šilumos siurbliui veikiant šildymo režimu, aktyvavus I-save režimą, temperatūra sumažinama iki +10°C.

Galimybė oro kondicionierius – šilumos siurblius valdyti nuotoliniu būdu (Wi-Fi adapteris MAC-5571IF-E įsigyjamas už papildomą kainą).

Papildoma informacija

Galia

2.5kW, 3.5kW

Spalva

Balta, Juoda, Sidabrinė

Kondicionieriaus galia

,

Kondicionieriaus gamintojas

Šildymas prie

WI-FI

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Būkite pirmas aprašęs “Oro kondicionierius Mitsubishi Electric MSZ-EF-VEH”