-20°C

Oro kondicionierius Mitsubishi Electric MSZ-EF-VEH

1537,911810,16 su PVM

Produkto kodas: N/A
Išvalyti
Galia

2.5kW, 3.5kW

Spalva

Balta, Juoda, Sidabrinė

Kondicionieriaus galia

,

Kondicionieriaus gamintojas

Šildymas prie

WI-FI

Aprašymas

Mitsubishi Electric MSZ-EF-VEH serijos modernaus ir išskirtinio dizaino oro kondicionieriai – šilumos siurbliai ne tik tarnaus pagal savo paskirtį, bet ir papuoš Jūsų namų interjerą.

Galimybė vidinio įrenginio modelį rinktis iš blizgios baltossidabrinės bei juodos svalvų. Dėl šio dizaino ir spalvų įvairovės Mitsubishi Electric MSZ-EF-VEH serijos oro kondicionieriai – šilumos siurbliai elegantiškai įsilieja ir papildo interjerą subtiliu išskirtinumu.

Mitsubishi Electric gamina šilumos siurblius, pritaikytus veikti mūsų, šiaurinio, klimato sąlygomis, t.y. ten, kur daug sniego, ledėjimo ir žiemą vyrauja žema oro temperatūra. Tai reiškia, kad klientui, pasirinkusiam Mitsubishi Electric oro kondicionierių – šilumos siurblį, iškils mažiau problemų dėl gedimų.

MSZ-EF-VEH serijos oro kondicionieriai – šilumos siurbliai efektyviai šildo iki -20°C lauko oro temperatūros.

Šie tylūs, efektyvūs ir ekonomiški oro kondicionieriai – šilumos siurbliai turi +10°C laipsnių palaikymo funkciją, todėl puikiai tinka ir sezoninėms patalpoms (sodyboms, vasaros rezidencijoms, biurams), kur šaltuoju periodu kasdien būtina palaikyti teigiamą oro temperatūrą.

I-save režimu nustatoma norima patalpos oro temperatūra. Šią funkciją galima naudoti miegant ar kai išeinama iš patalpos ir norima sumažinti temperatūrą. Šilumos siurbliui veikiant šildymo režimu, aktyvavus I-save režimą, temperatūra sumažinama iki +10°C.

Oro kondicionierius turi integruotą WiFi.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Būkite pirmas aprašęs “Oro kondicionierius Mitsubishi Electric MSZ-EF-VEH”

Prekių pristatymo informacija

 • Konkrečių prekių pristatymo terminai nurodyti logotipuose ant prekių kortelių, viršuje kairiajame kampe:
  Pristatymo laikas 1-3 darbo dienos 1-3 d.d. (Sandėliuojamos arba greitai pasiekiamos prekės
  pristatymo terminas 5-14 dd 5-14 d.d. (Nesandėliuojamos prekės, kurių tiekimo reikia laukti). Gali atvykti ir greičiau, dėl tikslaus termino teirautis.
  Teirautis (Rečiau užsakomos arba brangesnės prekės arba prekės kurių tiekimo terminai yra nereguliarūs). Šių prekių tiekimo termino klauskite mūsų el. paštu, telefonu arba naudojantis užklausos forma.
 • Prekė gali atvykti ir greičiau, nei nurodytas terminas. Nenumatytais atvejais arba vasaros sezono metu, esant prekių trūkumams ar tiekimo sutrikimams, prekių pristatymas gali veluoti. Tokiu atveju, šią informaciją visada iš anksto pranešame Jums.
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 200€ sumą taikomas nemokamas pristatymas.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje (Pristatymams į Kuršių Neriją taikomi papildomi mokesčiai)
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas