Oro kondicionierius Mitsubishi Electric MSZ-EF-VEH

Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau*

Oro kondicionierius Mitsubishi Electric MSZ-EF-VEH

1537,911810,16 su PVM

Produkto kodas: N/A
Išvalyti
Peržiūrėti krepšelį
Vėsinimo/šildymo galia (kW)

vės. 2.5kW / šild. 3,2kW, vės. 3.5kW / šild. 4,0kW

Vidinio bloko spalva

Balta, Juoda, Pilka

Skirtas patalpoms:

iki 25m2, iki 35m2

Efektyviai šildo iki (lauko temp.):

-20°C

WI-FI valdymo funkcija

Gamykliškai integruotas WI-FI modulis

Garantija

24mėn + *36 mėn. su kasmet. aptarn.

Montavimo variantas

Sieninis

Šildymo galia:

Modeliai iki 10kW

Gamintojas

Mitsubishi Electric

Aprašymas

Mitsubishi Electric MSZ-EF-VEH serijos modernaus ir išskirtinio dizaino oro kondicionieriai – šilumos siurbliai ne tik tarnaus pagal savo paskirtį, bet ir papuoš Jūsų namų interjerą.

Galimybė vidinio įrenginio modelį rinktis iš blizgios baltossidabrinės bei juodos svalvų. Dėl šio dizaino ir spalvų įvairovės Mitsubishi Electric MSZ-EF-VEH serijos oro kondicionieriai – šilumos siurbliai elegantiškai įsilieja ir papildo interjerą subtiliu išskirtinumu.

Mitsubishi Electric gamina šilumos siurblius, pritaikytus veikti mūsų, šiaurinio, klimato sąlygomis, t.y. ten, kur daug sniego, ledėjimo ir žiemą vyrauja žema oro temperatūra. Tai reiškia, kad klientui, pasirinkusiam Mitsubishi Electric oro kondicionierių – šilumos siurblį, iškils mažiau problemų dėl gedimų.

MSZ-EF-VEH serijos oro kondicionieriai – šilumos siurbliai efektyviai šildo iki -20°C lauko oro temperatūros.

Šie tylūs, efektyvūs ir ekonomiški oro kondicionieriai – šilumos siurbliai turi +10°C laipsnių palaikymo funkciją, todėl puikiai tinka ir sezoninėms patalpoms (sodyboms, vasaros rezidencijoms, biurams), kur šaltuoju periodu kasdien būtina palaikyti teigiamą oro temperatūrą.

I-save režimu nustatoma norima patalpos oro temperatūra. Šią funkciją galima naudoti miegant ar kai išeinama iš patalpos ir norima sumažinti temperatūrą. Šilumos siurbliui veikiant šildymo režimu, aktyvavus I-save režimą, temperatūra sumažinama iki +10°C.

Oro kondicionierius turi integruotą WiFi.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Būkite pirmas aprašęs “Oro kondicionierius Mitsubishi Electric MSZ-EF-VEH”

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.