-10°C

Oro kondicionierius Mitsubishi Electric MSZ-HR

1274,131390,29 su PVM

Produkto kodas: N/A
Išvalyti
Galia

2.5kW, 3.5kW

Kondicionieriaus galia

,

Kondicionieriaus gamintojas

Šildymas prie

WI-FI

Aprašymas

Mitsubishi Electric MSZ-HR serijos sieniniai oro kondicionieriai – šilumos siurbliai.

Pastaraisiais metais Lietuvoje vasaros tampa vis karštesnės. Vykstant globaliniam atšilimui tokie procesai stiprėja ir dažnėja. Aukštesnė negu +30 laipsnių temperatūra tampa labiau taisyklė, negu išimtis. Su MSZ-HR serijos oro kondicionieriumi – šilumos siurbliu nereikia kankintis dėl alinančio karščio, pagerėja miego kokybė ir bendra savijauta. Pasinaudokite galimybe sukurti patogią, komfortišką aplinką su mažiausiomis išlaidomis.

Wi-Fi valdymo sąsaja (*įsigyjama atskirai) per Mitsubishi Electric MELCloud programėlę leidžia pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu kur bebūtumėte – ar gulėtumėte ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų.

Be efektyvaus vėsinimo, MSZ-HR serijos įrenginys, nebūnant ilgą laiką namuose, gali palaikyti minimalią temperatūrą. Taip patalpoms neleidžiama įšalti.

Jūsų komfortui užtikrinti Mitsubishi Electric sukūrė šiuolaikinio dizaino, kompaktišką įrenginį, kurį galima sumontuoti mažose patalpose, virš durų ar lango. Kompaktiški, universalūs ir lengvai montuojami įrenginiai yra vieni iš perkamiausių produktų.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Būkite pirmas aprašęs “Oro kondicionierius Mitsubishi Electric MSZ-HR”

Prekių pristatymo informacija

 • Konkrečių prekių pristatymo terminai nurodyti logotipuose ant prekių kortelių, viršuje kairiajame kampe:
  Pristatymo laikas 1-3 darbo dienos 1-3 d.d. (Sandėliuojamos arba greitai pasiekiamos prekės
  pristatymo terminas 5-14 dd 5-14 d.d. (Nesandėliuojamos prekės, kurių tiekimo reikia laukti). Gali atvykti ir greičiau, dėl tikslaus termino teirautis.
  Teirautis (Rečiau užsakomos arba brangesnės prekės arba prekės kurių tiekimo terminai yra nereguliarūs). Šių prekių tiekimo termino klauskite mūsų el. paštu, telefonu arba naudojantis užklausos forma.
 • Prekė gali atvykti ir greičiau, nei nurodytas terminas. Nenumatytais atvejais arba vasaros sezono metu, esant prekių trūkumams ar tiekimo sutrikimams, prekių pristatymas gali veluoti. Tokiu atveju, šią informaciją visada iš anksto pranešame Jums.
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 200€ sumą taikomas nemokamas pristatymas.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje (Pristatymams į Kuršių Neriją taikomi papildomi mokesčiai)
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas