Oro kondicionierius Mitsubishi Electric MSZ-HR

Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau*

Oro kondicionierius Mitsubishi Electric MSZ-HR

1274,131390,29 su PVM

Produkto kodas: N/A
Išvalyti
Peržiūrėti krepšelį
Vėsinimo/šildymo galia (kW)

vės. 2.5kW / šild. 3.1kW, vės. 3.6kW / šild. 3.4kW

Skirtas patalpoms:

iki 25m2, iki 35m2

Efektyviai šildo iki (lauko temp.):

-10°C

WI-FI valdymo funkcija

WI-FI modulis užsakomas papildomai

SEER/SCOP

6.2/4.3

Garantija

24mėn + *36 mėn. su kasmet. aptarn.

Montavimo variantas

Sieninis

Šildymo galia:

Modeliai iki 10kW

Vidinio bloko spalva

Balta

Gamintojas

Mitsubishi Electric

Aprašymas

Mitsubishi Electric MSZ-HR serijos sieniniai oro kondicionieriai – šilumos siurbliai.

Pastaraisiais metais Lietuvoje vasaros tampa vis karštesnės. Vykstant globaliniam atšilimui tokie procesai stiprėja ir dažnėja. Aukštesnė negu +30 laipsnių temperatūra tampa labiau taisyklė, negu išimtis. Su MSZ-HR serijos oro kondicionieriumi – šilumos siurbliu nereikia kankintis dėl alinančio karščio, pagerėja miego kokybė ir bendra savijauta. Pasinaudokite galimybe sukurti patogią, komfortišką aplinką su mažiausiomis išlaidomis.

Wi-Fi valdymo sąsaja (*įsigyjama atskirai) per Mitsubishi Electric MELCloud programėlę leidžia pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu kur bebūtumėte – ar gulėtumėte ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų.

Be efektyvaus vėsinimo, MSZ-HR serijos įrenginys, nebūnant ilgą laiką namuose, gali palaikyti minimalią temperatūrą. Taip patalpoms neleidžiama įšalti.

Jūsų komfortui užtikrinti Mitsubishi Electric sukūrė šiuolaikinio dizaino, kompaktišką įrenginį, kurį galima sumontuoti mažose patalpose, virš durų ar lango. Kompaktiški, universalūs ir lengvai montuojami įrenginiai yra vieni iš perkamiausių produktų.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Būkite pirmas aprašęs “Oro kondicionierius Mitsubishi Electric MSZ-HR”

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.