-10°C

Oro kondicionierius Mitsubishi Electric MSZ-HR

735,53

Išvalyti

Aprašymas

Mitsubishi Electric MSZ-HR serijos sieniniai oro kondicionieriai – šilumos siurbliai.

Pastaraisiais metais Lietuvoje vasaros tampa vis karštesnės. Vykstant globaliniam atšilimui tokie procesai stiprėja ir dažnėja. Aukštesnė negu +30 laipsnių temperatūra tampa labiau taisyklė, negu išimtis. Su MSZ-HR serijos oro kondicionieriumi – šilumos siurbliu nereikia kankintis dėl alinančio karščio, pagerėja miego kokybė ir bendra savijauta. Pasinaudokite galimybe sukurti patogią, komfortišką aplinką su mažiausiomis išlaidomis.

Wi-Fi valdymo sąsaja (*įsigyjama atskirai) per Mitsubishi Electric MELCloud programėlę leidžia pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu kur bebūtumėte – ar gulėtumėte ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų.

Be efektyvaus vėsinimo, MSZ-HR serijos įrenginys, nebūnant ilgą laiką namuose, gali palaikyti minimalią temperatūrą. Taip patalpoms neleidžiama įšalti.

Jūsų komfortui užtikrinti Mitsubishi Electric sukūrė šiuolaikinio dizaino, kompaktišką įrenginį, kurį galima sumontuoti mažose patalpose, virš durų ar lango. Kompaktiški, universalūs ir lengvai montuojami įrenginiai yra vieni iš perkamiausių produktų.

Papildoma informacija

Galia

2.5kW, 3.5kW

Kondicionieriaus galia

,

Kondicionieriaus gamintojas

Šildymas prie

WI-FI

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Būkite pirmas aprašęs “Oro kondicionierius Mitsubishi Electric MSZ-HR”