Oro kondicionierius Panasonic CZ-TKE

Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau*

Oro kondicionierius Panasonic CZ-TKE

Produkto kodas: N/A

Produkto šiuo metu neturime.

Galia

2.5kW, 3.5kW

Skirtas patalpoms:

iki 25m2, iki 35m2

Efektyviai šildo iki (lauko temp.):

-25°C

WI-FI valdymo funkcija

WI-FI modulis užsakomas papildomai

Aprašymas

NAUJIEJI PANASONIC CZ SERIJOS ORO KONDICIONIERIŲ – ŠILUMOS SIURBLIŲ MODELIAI YRA EFEKTYVŪS, EKONOMIŠKI, STANDARTINIAI ĮRENGINIAI.

Šildo prie -25°C.

 


Ekologiškas šaltnešis (freonas) R32 – draugiškas aplinkai.

Tylus darbas – tik nuo 21 dB(A).

Pasikliaudami PANASONIC, būsite tikri, kad Jūsų interesai į patogumą ir komfortą bei harmonija su gamta – du tarpusavyje derantys komponentai.

 

Dėl originalios PANASONIC inverterio technologijos ir didelio efektyvumo kompresoriaus užtikrinamas aukščiausias eksploatavimo efektyvumo lygis. Todėl Jums reikės mažiau mokėti už elektros energiją, taip prisidėsite prie aplinkos apsaugos.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Būkite pirmas aprašęs “Oro kondicionierius Panasonic CZ-TKE”

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.