Oro padavimo/ištraukimo difuzorius Airmann CIRCLE

Oro padavimo/ištraukimo difuzorius Airmann CIRCLE

0 out of 5

60,0070,00

Oro padavimo/ištraukimo apvalus, priglaistomas difuzorius, tinkantis dvigubam gipsui, dažomas.

Gamintojas:AIRMANN
SKU: N/A
Išvalyti
Gipsinės lubos

Viengubos, Dvigubos

Skersmuo

d100, d125, d160

Aprašymas

Stilingas ir universalus!

Stilingo dizaino ir populiarios formos dėka, CIRCLE difuzorius iškart pelnė klientų simpatijas. Šios serijos difuzoriai gaminami 2 skirtingų diametrų ir dėl universalumo bei galimybės pritaikyti beveik kiekviename interjere, Airmann CIRCLE tapo populiariausiu dizainerių ir architektų pasirinkimu.

Ieškantiems aukštos kokybės, estetikos ir universalaus ventiliacijos sprendimo, Airmann CIRCLE serijos oro difuzoriai yra užtikrintas sprendimas, puikiai atitinkantis kasdieninio gyvenimo poreikius.

SAUGUMAS

Saugumas – svarbiausia! Difuzorių dangteliai tvirtinami pramoninių magnetų pagalba. Papildomai sukurta ugniai ir drėgmei atspari apsauga nuo dangtelio nukritimo esant išsimagnetinimo aplinkybėms. Dėka patentuoto technologinio sprendimo, net ir gaisro atveju, Airmann difuzoriai išlieka saugiausiu pasirinkimu priglaistomų difuzorių rinkoje.

airmann safetylock 04

Berėmis dizainas

Estetika ir funkcionalumas – priglaistomi, berėmio tipo difuzoriai vientisai ir elegantiškai įsilieja į sienų ar lubų paviršių. Jokių atsikišimų, apvadų, rėmelių ar matomų sujungimų.

Specialus briaunos reljefas

Reljefinė karūnėlė – specialių technologinių įspaudų pagalba padidintas difuzoriaus išorinės briaunos (glaistymo ploto) paviršiaus plotas suteikia iki trijų kartų geresnį sukibimą su montuojamu paviršiumi ir rišančiomis medžiagomis. Šis Airmann sprendimas – puiki įtrūkimų prevencija!

Antikondesacinės savybės

Lyginant su įvairiais metalais, speciali gipso kompozito medžiaga pasižymi geresnėmis antikondesacinėmis savybėmis bei yra ženkliai mažiau veikiama aplinkos temperatūros pokyčių. Airmann gipso kompozito difuzoriai yra saugus pasirinkimas ne tik vėdinimo, bet ir oro kondicionavimo sistemoms.

Žemas triukšmo lygis

Airmann difuzorių gamyboje naudojamo gipso kompozito medžiaga bei aerodinaminis difuzorių paviršius sukurtas absorbuoti oro sistemos garsus ir vibracijas, tokiu būdu iki minimumo sumažinant patalpų akustinį triukšmą.

Paprastas montavimas

Ergonominė forma suteikia galimybę greitai ir paprastai difuzorių instaliacijai prieš ar po gipso kartono montavimo. Gaminio forma pritaikyta ir viengubam ir dvigubam gipso kartono sluoksniams. Dangtelis tvirtinamas stiprių, pramoninių magnetų pagalba.

Neribota spalvų gama

Difuzorius idealiai prisitaikys prie interjero spalvos, kadangi dažomas tais pačiais lubų ar sienų dažais.

Universalumas

Visi Airmann priglaistomi difuzoriai yra universalaus naudojimo – tinka
oro tiekimui ir šalinimui.

Lengvas montavimas. Tinka tiek montavimui į gofrą, tiek į difuzoriaus dėžutę.

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.