Oro padavimo/ištraukimo gipsinis difuzorius Ventmann CIRCLE

Oro padavimo/ištraukimo gipsinis difuzorius Ventmann CIRCLE

0 out of 5

101,64176,66

Oro padavimo/ištraukimo apvalus, priglaistomas difuzorius, tinkantis dvigubam gipsui, dažomas.

Gamintojas:VENTMANN
SKU: N/A
Išvalyti
Skersmuo

d100, d125, d160, d200, d250

Gamintojas

Ventmann

Aprašymas

Berėmiai difuzoriai CIRCLE – tai universaliausias sprendimas, tinkantis visur ir visada. Tai populiariausias pasirinkimas, visiškai neįpareigojantis, puikiai susiliejantis su aplinka.

Kaip ir visi Ventmann oro skirstytuvai, CIRCLE linijos produktai yra priglaistomi difuzoriai, juos galima dažyti tais pačiais dažais, kaip ir visą paviršių. Visi CIRCLE standartiniai modeliai gali būti pritaikyti prie Jūsų poreikių:

 • 100mm arba 125mm – tokie yra mažiausi standartiniai pajungimo antvamzdžio diametrai, kuriuos galite pasirinkti.
 • 160mm – toks yra vidutinis standartinio pajungimo antvamzdžio diametras, kurį galite pasirinkti.
 • 200mm arba 250mm – tokie yra didžiausi standartiniai pajungimo antvamzdžio diametrai, kuriuos galite pasirinkti.
 • Pramoninio stiprumo magnetai – difuzoriaus kepurėlė yra prilaikoma magnetų, kurie nepraras savo stipriųjų savybių net ir po 95 metų.

Dailių, aptakių formų CIRCLE difuzorius galima įmontuoti po kelis vienetus vienoje patalpoje. Tai itin įvairiapusiškas gaminys, derantis prie daugelio dizainų. Kaip ir visi mūsų difuzoriai, CIRCLE modelis gali būti naudojamas tiek oro tiekimui, tiek išsiurbimui.

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.