Oro padavimo/ištraukimo gipsinis difuzorius Ventmann SQUARE

Oro padavimo/ištraukimo gipsinis difuzorius Ventmann SQUARE

0 out of 5

118,58

Oro padavimo/ištraukimo kvadratinis, priglaistomas difuzorius, tinkantis dvigubam gipsui,
dažomas.

Gamintojas:VENTMANN
SKU: N/A
Išvalyti
Skersmuo

d100, d125

Gamintojas

Ventmann

Aprašymas

Kvadratiniai difuzoriai SQUARE yra daug daugiau, nei dar vieni oro skirstytuvai. Tai minimalistiniai interjero elementai, kurie paryškins tikslių linijų ir stačių kampų dizainą.
Naudojant SQUARE oro difuzorius, vedinimo groteles meskite į šalį. Daugiau nebereikės galvoti, kur jas paslėpti, nes dabar oro skirstytuvai – tai dar vienos interjero detalės.

Vėdinimo difuzoriai SQUARE taip pat yra praktinis sprendimas. Pirmieji rinkoje priglaistomi difuzoriai puikiai susilieja su lubų ir sienų paviršiais bei gali būti dažomi su tais pačiais dažais. Negana to, net ir standartiniai SQUARE modeliai gali būti pritaikyti prie Jūsų poreikių:

 • 100mm arba 125mm – tokie yra standartiniai pajungimo antvamzdžio diametrai, kuriuos galite pasirinkti.
 • Pramoninės pajėgos magnetai – difuzoriaus kepurėlę palaiko magnetai, kurie savo tvirtumo nepraranda 95 metus.

Dėl savo griežtos formos, tokių difuzorių galima įmontuoti po kelis vienetus vienoje patalpoje. Šie difuzoriai yra puikus pasirinkimas, jei interjero dizainas yra minimalistinis, arba jei oro plyšiai turi būti beveik nematomi.

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.