Oro padavimo/ištraukimo gipsinis, kvadratinis difuzorius Ventmann SIDE

Oro padavimo/ištraukimo gipsinis, kvadratinis difuzorius Ventmann SIDE

0 out of 5

125,84203,28

Oro padavimo/ištraukimo kvadratinis, priglaistomas difuzorius, tinkantis dvigubam gipsui, dažomas.

Gamintojas:VENTMANN
SKU: N/A
Išvalyti
Skersmuo

d100, d125, d160, d200, d250

Gamintojas

Ventmann

Aprašymas

SIDE difuzorių unikali konstrukcija užtikrina oro sklaidą plokštumos, kurioje jie sumontuoti, paviršiumi. Šie ortakių difuzoriai taip pat yra patrauklūs interjero sprendimai – jų kepurėlės gali būti montuojamos apskritimo arba kvadrato formos.

SIDE difuzorių unikali konstrukcija užtikrina oro sklaidą plokštumos, kurioje jie sumontuoti, paviršiumi. Šie ortakių difuzoriai taip pat yra patrauklūs interjero sprendimai – jų kepurėlės gali būti montuojamos apskritimo arba kvadrato formos. Tai taip pat yra praktinis sprendimas. Pirmieji rinkoje priglaistomi difuzoriai, kurie gali būti glaistomi ir dažomi kaip ir visas paviršius. Negana to, net ir standartiniai SIDE modeliai gali būti pritaikyti prie Jūsų poreikių:

 • Apvalus arba Kvadratinis difuzorius – galite pasirinkti kepurėlę pagal Jūsų arba Jūsų kliento dizaino poreikius.
 • 100mm arba 125mm – tokie yra mažiausi standartiniai pajungimo antvamzdžio diametrai, kuriuos galite pasirinkti.
 • 160mm – toks yra vidutinis standartinio pajungimo antvamzdžio diametras, kurį galite pasirinkti.
 • 250mm – toks yra didžiausias standartinio pajungimo antvamzdžio diametras, kurį galite pasirinkti.
 • Pramoninio stiprumo magnetai – difuzoriaus kepurėlė yra prilaikoma magnetų, kurie nepraras savo stipriųjų savybių net ir po 95 metų.

SIDE difuzorių modeliai užtikrina komfortišką, beveik nejuntamą oro tėkmę sienos plokštumoje. Nors mes rekomenduojame šiuos difuzorius montuoti būtent ant sienų, jie taip pat yra tinkami montuoti lubose.

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.