Oro užuolaida su EC motoru VTS Wing II W150

Oro užuolaida su EC motoru VTS Wing II W150

0 out of 5

736,89

Gamintojas:VTS
SKU: N/A
Išvalyti
Spalva

Balta, Juoda

Maks. durų plotis

1,5m

Maks. montavimo aukštis

3,7m

Maks. oro našumas

3100m3/h

Šildymo galios diapazonas

10-32kW

Įrenginio matmenys (PxAxG), mm

1582x210x465

Apsaugos klasė

IP20

Gamintojas

VTS

Aprašymas

“WING” oro užuolaida – tai priemonė, skirta sukurti nematomą barjerą, atskirą aplinką su įvairių parametrų oru.
Minimalistinė WING užuolaidos korpuso forma, sukurta pagal sklandytuvo sparno konstrukcijos idėją, ir rombų formos šoniniai dangteliai suteikia užuolaidai unikalios harmonijos ir elegancijos. Efektyviai veikiantis variklis, našus ventiliatorius ir dviejų eilių šilumokaitis suprojektuoti taip, kad užtikrintų tylų įrenginio veikimą ir maksimalų našumą.

WING oro užuolaidų ypatybės:

 • Minimalistinė korpuso forma
 • Ekonomiškas taupus variklis
 • Tylus veikimas
 • Iki 4 m oro srauto intervalas

Įrenginys pagamintas atsižvelgiant į smulkmenas, iš kokybiškų medžiagų.
Ištobulinta korpuso konstrukcija užtikrina stabilų ir tylų įrenginio veikimą, kad patalpoje esantiems žmonėms įranga nekeltų diskomforto.
Užuolaidos gaminamos trijų variantų – su dviejų eilių vandeniniu šilumokaičiu, su elektriniu šilumokaičiu ir be šilumokaičio.
WING oro užuolaidos gaminamos trijų dydžių – 1, 1,5 ir 2 m, kad jas būtų galima derinti įvairiomis konfigūracijomis ir apsaugoti bet kokį įėjimą į pastatą.
Dėl unikalios konstrukcijos jas galima įrengti prestižinėse vietose, nes ši įranga atitinka aukščiausius estetinius projektuotojų reikalavimus.
Aukštos kokybės medžiagos, unikali forma ir standi konstrukcija yra pagrindinės užuolaidos projektuotojų prielaidos.
Nesudėtingas užuolaidos valymas, dviguba apsauginė danga ir našus bei patvarus EC variklis užtikrina nepriekaištingą įrenginio veikimą.

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.