Rekuperatorius Brink Flair Enthalpy

Rekuperatorius Brink Flair Enthalpy

0 out of 5

2841,20

Produkto kodas: N/A
Išvalyti
Našumas m3/h

325, 400

Maksimalus oro srautas

325 m3/h, 400 m3/h

Prijungimo variantas

Kairinis, Dešininis

Montavimo variantas

Vertikalus

Garantija

24 mėn.

Gamintojas

Brink Climate Systems

Aprašymas

VISADA PATS GERIAUSIAS ORAS NAMUOSE

Veiksmingo vėdinimo būstuose ir pastatuose svarba dar niekada nebuvo tokia akivaizdi. Nuolat šviežias ir švarus oras namuose yra gyvybiškai svarbus. Ypač atsižvelgiant į tai, kad žmogus kasdien įkvepia daugiau nei 25 000 kartų. Mūsų tikslas – užtikrinti puikią patalpų oro kokybę visiems. Optimali oro kokybė pasiekiama naudojant subalansuotą vėdinimą su šilumos atgavimu. Šis tvarus vėdinimo būdas kasdien efektyviai ir veiksmingai užtikrina šviežią, filtruotą orą namuose.

Puikus vėdinimas

Flair rekuperatorius yra centrinės subalansuoto vėdinimo sistemos su šilumos atgavimu pagrindas. Šioje sistemoje užtikrinamas pastovus ir idealiai subalansuotas šviežio vėdinimo oro srautas. Šviežias oras įrenginyje yra atskirtas nuo šalinamo iš patalpų oro, todėl galima nesijaudinti dėl kvapų perdavimo į gyvenamasias patalpas. Flair įrenginys stebina daugybe techninių naujovių ir lenkia savo laikmetį našumo spektru, kompaktišku dizainu, lengvu montavimu ir aptarnavimu, funkcijų apimtimi, komunikacijos galimybėmis, funkcijų išplėtimo galimybėmis ir filtravimu.

Neeilinės savybės

Flair seriją sudaro Flair 225, Flair 325 ir Flair 400 įrenginiai. Maksimalus vėdinimo našumas yra atitinkamai 225, 325 ir 400 m3/h. Dėl savo aerodinaminės konstrukcijos Flair yra efektyvesnis, tylesnis ir žymiai efektyvesnis nei kiti panašūs gaminiai. Unikalūs pastovaus srauto ventiliatoriai „Constant-Flow“ kartu su integruota valdymo sistema užtikrina puikų tiekiamo ir šalinamo oro balansą , o tai lemia, kad sistemos efektyvumas bet kokiomis salygomis yra maksimalus.

Kompaktiškas

Visi Flair serijos įrenginiai yra itin kompaktiški. Flair 225 šiuo požiūriu ypač išsiskiria. Šis įrenginys yra puikus pasirinkimas butuose, tiek naujoje statyboje, tiek juos modernizuojant. Dėl didelės versijų įvairovės, įrenginiai lanksčiai pritaikomi kiekvieno užsakovo poreikiams. Flair galima įsigyti kaip kairiąją ir dešiniąją versiją su keturiomis viršutinėmis jungtimis (4/0). Flair 325 ir 400 variantai taip pat galimi su dviem viršutinėmis ir dviem apatinėmis jungtimis (2/2) ir kaip versijos su entalpiniu šilumokaičiu. Bet kurio įrenginio funkcijas galima dar labiau išplėsti įsigijus elektroninę funkcijų išplėtimo plokštę Plus.

Montavimo ir aptarnavimo patogumas

Visa Flair rekuperatorių serija sukurta identiškai. Todėl juos lengva sumontuoti, o šių įrenginių priežiūra ir aptarnavimas ypač greitas ir nesudėtingas.

Pilnai sukomplektuotas

Be efektyvaus šilumokaičio ir efektyvių ventiliatorių, Flair turi ir daug kitų išmaniųjų komponentų. Pavyzdžiui: visiškai automatinė 100 % apylankos sklendė, išmanioji apsauga nuo užšalimo su pašildytuvu, sandarios jungtys, aukštos kokybės filtrai, ryškus spalvotas liečiamas ekranas ir lengvai su pastato valdymo sistema susiejamos komunikacijos galimybės. Papildomai įsigyjama funkcijų išplėtimo plokštė Plus suteikia prieigą prie Brink Home. Tai leidžia lengvai, internetu valdyti įrenginį telefonu, planšete ar kompiuteriu, naudojant išmaniąją programėlę ar interneto portalą.

Komplektacija išsamiai:

Ypač efektyvus plastikinis šilumokaitis

Flair 325 silumokaitis 300dpi Brink Climate Systems

Brink Holmak rekuperatoriui sukūrė visiškai naujos konstrukcijos šilumokaitį. Dabar šesiakampio formos šilumokaitis yra dar didesnio ploto ir sudarytas iš naujo profilio šilumokaičio plokštelių, todėl pasižymi iki šiol neregėtu, ypač dideliu efektyvumu ir mažu aerodinaminiu pasipriešinimu.

Nauji unikalūs ventiliatoriai su integruotais anemometrais

Ventiliatorius Flair 325 Large

Naujieji GreenTech EC ventiliatoriai su atgal lenktomis mentelėmis dabar patalpinti į specialų sraigės formos korpusą. Ši unikali konstrukcija pasižymi nepaprastu, iki 30% didesniu nei kiti EC ventiliatoriai, efektyvumu ir ypač tyliu veikimu. Dar vienas išskirtinis šio ventiliatoriaus bruožas – tai patentuotas oro srauto matavimo būdas su integruotais anemometrais. Tokiu būdu oro srautas matuojamas labai tiksliai, todėl rekuperatorius tiekia ir šalina bet kokiomis salygomis preciziškai subalansuotus oro srautus ir užtikrina pastovų didelį įrenginio terminį efektyvumą.

Naujas valdiklis liečiamu ekranu

Flair valdiklis 2

Naujasis Flair valdiklis turi spalvotą, liečiamą ekraną su intuityvia meniu struktūra. Jis turi daug komunikavimo ir valdymo galimybių, leidžiančių realizuoti beveik visus užsakovo norus:

 • Standartiškai integruota Modbus sąsaja
 • Laidinių ir belaidžių jutiklių ir jungiklių (Z-Wave) prijungimo galimybė
 • Internetas (LAN/WLAN)
 • Valdymas telefonu ar planšete
Efektyvus lauko oro pašildytuvas
Flair 325 Lauko oro pasildytuvas 300dpi Brink Climate Systems

Flair rekuperatoriams Brink sukonstravo naują kintamos galios elektrinį lauko oro pašildytuvą. Jis yra specialios formos, turi šildymo plotą didinančias briaunas ir daugiapakopę apsaugos sistemą. Lauko oras įrenginio atvamzdyje integruotomis kreipiančiosiomis paskirstomas tolygiai per visą šildytuvo plotą, todėl šildytuvas pasižymi gerokai didesniu efektyvumu, nei tradiciniai spiralės formos elektriniai šildytuvai. Šis lauko oro pašildytuvas kartu su patentuota Brink Inteligent Frost Protection sistema įjungiamas tik tada, kai jo reikia ir tiek, kiek reikia, todėl užtikrina mažus eksploatacinius kaštus net ir šaltomis žiemos dienomis.

2K technologijos atvamzdžiai

Atvamzdis su 2K technologija Large

Vėdinimo sistemos sandarumas yra labai svarbus faktorius, nes jis įtakoja sistemos energinį ir oro apykaitos efektyvumus. Brink pasirūpino, kad ne tik pats įrenginys būtų labai sandarus, tačiau ir vėdinimo sistemos ortakiai būtų patikimai ir sandariai prijungti prie jo. Tam tikslui rekuperatoriaus ortakių jungtys pagamintos pasitelkiant pažangią 2K plastiko liejimo technologiją. Jos metu du skirtingų fizinių savybių komponentai sujungiami į vieną detalę – šiuo atveju standusis plastikas ir specialus elastomeras, užtikrinantis jungties su ortakiais sandarumą.

Puikių izoliacinių savybių EPS korpusas

Tenko vedinimas FLair 325 Sandarus EPP korpusas web

Kadangi rekuperatorius turi tiesioginį ryšį su lauko oru, jis turi būti izoliuotas ne blogiau už namo išorines sienas. Brink tai įvertino jau seniai, todėl jau beveik 30 metų visi Brink įrenginių korpusai pasižymi solidžia EPS forminių detalių bei plieno skardos kompozicija. Toks korpusas užtikrina ne tik gerą šilumos izoliaciją bei minimizuoja šalčio tiltelius, bet slopina ir triukšmą bei vibracijas. Panaudoję milžiniškos patirties žinias, Brink inžinieriai Flair rekuperatorių korpusą kilstelėjo į dar aukštesnį lygmenį:

 • EPS korpusas yra vientisas ir nedalomas – absoliutus sandarumas
 • Visi komponentai įmontuojami ir išmontuojami per įrenginio priekį – labai patogus aptarnavimas
 • Vidaus komponentus supa storas EPS sluoksnis iš visų pusių – nepriekaištinga, vienodai paskirstyta šilumos izoliacija ir jokių šalčio tiltelių
 • Bėgelio formos įlajos šilumokaičiui – ilgaamžiška, orui sandari konstrukcija
Išmani vasaros sklendė
Flair 325 vasaros sklende bypass 300dpi Brink Climate Systems 1

Naujoji vasaros sklendė dabar pagaminta naudojant pažangią 2K liejimo technologiją. Įlieti elastomerai užtikrina absoliutų sklendės sandarumą tiek žiemą, tiek vasarą. 100% oro patenka ten, kur reikia: žiemą į šilumokaitį, o vasarą – aplenkdamas jį, kad galėtų vėsinti patalpas maloniu nakties oru. Šalia to, vasaros sklendė turi integruotas oro kreipiančiąsias, kurios įtekantį orą tolygiai paskirsto per visą šilumokaičio plotą. Šis paprastas, bet gudrus sprendimas taip pat prisideda prie stebinančiai didelio Flair įrenginių efektyvumo.

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.