Rekuperatorius Duco Energy Premium 325 – 1ZH

Rekuperatorius Duco Energy Premium 325 – 1ZH

0 out of 5

3887,73

Gamintojas:DUCO
SKU: N/A
Išvalyti
Prijungimo variantas

Kairinis, Dešininis

Maksimalus oro srautas

325 m3/h

Montavimo variantas

Sieninis

Įrenginio matmenys (PxAxG), mm

740x957x585

Garantija

24 mėn.

Energetinio efektyvumo klasė

A+

Svoris

47 Kg

Ortakių pajungimas

D160

Gamintojas

Duco

Aprašymas

Akustinis komfortas: žemiausias garso lygis!
Palanki ventiliatoriaus padėtis (toliau nuo maitinimo kanalų!), taip pat aukštos kokybės absorbcinės medžiagos naudojimas ir plieninis korpusas užtikrina tylų veikimą, ypač gyvenamosiose patalpose, kur tai svarbiausia (miegamajame ir svetainėje)!

Nepriklausomi bandymai rodo, kad garso lygis tiekimo pusėje iš tiesų yra neįtikėtinai tylus ir kad “DucoBox Energy Premium” gali būti laikomas tyliausiu MVHR įrenginiu Europoje!

Automatinis kalibravimas
Automatinis kalibravimas, paremtas pastovaus slėgio principu, leidžia labai greitai atlikti kalibravimą, todėl lengvai sutaupoma 50 % nustatymo laiko! Kartu tai suteikia 100 proc. ramybę, kad įrenginys bus kokybiškai sumontuotas, o oro srautai bus tinkami.

 • Su įmontuotu šildytuvu

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.