Rekuperatorius Duco Energy Premium 400 – 2ZH

Rekuperatorius Duco Energy Premium 400 – 2ZH

0 out of 5

4931,96

Gamintojas:DUCO
SKU: N/A
Išvalyti
Prijungimo variantas

Kairinis, Dešininis

Montavimo variantas

Sieninis

Maksimalus oro srautas

400 m3/h

Įrenginio matmenys (PxAxG), mm

740x957x585

Energetinio efektyvumo klasė

A+

Svoris

47 Kg

Ortakių pajungimas

D160

Garantija

24 mėn.

Gamintojas

Duco

Aprašymas

Akustinis komfortas: žemiausias garso lygis!
Palanki ventiliatoriaus padėtis (toliau nuo maitinimo kanalų!), taip pat aukštos kokybės absorbcinės medžiagos naudojimas ir plieninis korpusas užtikrina tylų veikimą, ypač gyvenamosiose patalpose, kur tai svarbiausia (miegamajame ir svetainėje)!

Nepriklausomi bandymai rodo, kad garso lygis tiekimo pusėje iš tiesų yra neįtikėtinai tylus ir kad “DucoBox Energy Premium” gali būti laikomas tyliausiu MVHR įrenginiu Europoje!

Integruotas 2 zonų veikimas
“DucoBox Enery Premium” gali būti 1 zonos arba integruotos 2 zonų versijos.

Integruoto 2 zonų principo privalumas akivaizdžiai yra “plug & play” funkcija: tereikia prijungti patį “DucoBox”, nereikia jokių išorinių kabelių prie nuotolinio vožtuvo.

2 zonų veikimas dar labiau padidina “DucoBox Energy Premium” efektyvumą, nes integruotas 2 zonų “pagal pareikalavimą” principas, pagrįstas laiko grafikais arba CO2 ar drėgmės matavimais.
Dienos ir nakties zonos valdomos atskirai vožtuvu, integruotu pačiame įrenginyje. Dėl to įrenginys veikia itin efektyviai (vėdinama tik tada, kai reikia, ir tik ten, kur reikia: pvz., dienos zonoje nevėdinama naktį, kai ten vis tiek niekas nevaikšto) ir yra pažymėtas A+ energijos vartojimo efektyvumo etikete.

Nereikia nė sakyti, kad dviejų zonų veikimas dar labiau pagerina ir taip puikų “DucoBox Energy Premium” akustinio komforto lygį (pvz., lėtesnis veikimas nakties metu, kai reikia vėdinti tik naktinę zoną)!

Automatinis kalibravimas
Automatinis kalibravimas, paremtas pastovaus slėgio principu, leidžia labai greitai atlikti kalibravimą, todėl lengvai sutaupoma 50 % nustatymo laiko! Kartu tai suteikia 100 proc. ramybę, kad įrenginys bus kokybiškai sumontuotas, o oro srautai bus tinkami.

 • Su įmontuotu šildytuvu

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.