Plokštelinis

Rekuperatorius Duco Energy Premium 400 – 2ZH

0 out of 5

4931,96 su PVM

Produkto kodas: N/A
Išvalyti
Peržiūrėti krepšelį
Prijungimo variantas

Kairinis, Dešininis

Montavimo variantas

Maksimalus oro srautas

400 m3/h

Įrenginio matmenys (PxAxG), mm

740x957x585

Energetinio efektyvumo klasė

A+

Svoris

47 Kg

Ortakių pajungimas

D160

Garantija

Gamintojas

Duco

Aprašymas

Akustinis komfortas: žemiausias garso lygis!
Palanki ventiliatoriaus padėtis (toliau nuo maitinimo kanalų!), taip pat aukštos kokybės absorbcinės medžiagos naudojimas ir plieninis korpusas užtikrina tylų veikimą, ypač gyvenamosiose patalpose, kur tai svarbiausia (miegamajame ir svetainėje)!

Nepriklausomi bandymai rodo, kad garso lygis tiekimo pusėje iš tiesų yra neįtikėtinai tylus ir kad “DucoBox Energy Premium” gali būti laikomas tyliausiu MVHR įrenginiu Europoje!

Integruotas 2 zonų veikimas
“DucoBox Enery Premium” gali būti 1 zonos arba integruotos 2 zonų versijos.

Integruoto 2 zonų principo privalumas akivaizdžiai yra “plug & play” funkcija: tereikia prijungti patį “DucoBox”, nereikia jokių išorinių kabelių prie nuotolinio vožtuvo.

2 zonų veikimas dar labiau padidina “DucoBox Energy Premium” efektyvumą, nes integruotas 2 zonų “pagal pareikalavimą” principas, pagrįstas laiko grafikais arba CO2 ar drėgmės matavimais.
Dienos ir nakties zonos valdomos atskirai vožtuvu, integruotu pačiame įrenginyje. Dėl to įrenginys veikia itin efektyviai (vėdinama tik tada, kai reikia, ir tik ten, kur reikia: pvz., dienos zonoje nevėdinama naktį, kai ten vis tiek niekas nevaikšto) ir yra pažymėtas A+ energijos vartojimo efektyvumo etikete.

Nereikia nė sakyti, kad dviejų zonų veikimas dar labiau pagerina ir taip puikų “DucoBox Energy Premium” akustinio komforto lygį (pvz., lėtesnis veikimas nakties metu, kai reikia vėdinti tik naktinę zoną)!

Automatinis kalibravimas
Automatinis kalibravimas, paremtas pastovaus slėgio principu, leidžia labai greitai atlikti kalibravimą, todėl lengvai sutaupoma 50 % nustatymo laiko! Kartu tai suteikia 100 proc. ramybę, kad įrenginys bus kokybiškai sumontuotas, o oro srautai bus tinkami.

 • Su įmontuotu šildytuvu

Prekių pristatymo informacija

 • Konkrečių prekių pristatymo terminai nurodyti logotipuose ant prekių kortelių, viršuje kairiajame kampe:
  Pristatymo laikas 1-3 darbo dienos 1-3 d.d. (Sandėliuojamos arba greitai pasiekiamos prekės
  pristatymo terminas 5-14 dd 5-14 d.d. (Nesandėliuojamos prekės, kurių tiekimo reikia laukti). Gali atvykti ir greičiau, dėl tikslaus termino teirautis.
  Teirautis (Rečiau užsakomos arba brangesnės prekės arba prekės kurių tiekimo terminai yra nereguliarūs). Šių prekių tiekimo termino klauskite mūsų el. paštu, telefonu arba naudojantis užklausos forma.
 • Prekė gali atvykti ir greičiau, nei nurodytas terminas. Nenumatytais atvejais arba vasaros sezono metu, esant prekių trūkumams ar tiekimo sutrikimams, prekių pristatymas gali veluoti. Tokiu atveju, šią informaciją visada iš anksto pranešame Jums.
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 200€ sumą taikomas nemokamas pristatymas.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje (Pristatymams į Kuršių Neriją taikomi papildomi mokesčiai)
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas