Rekuperatorius SystemAir SAVE VSR 300 M0

Nuolaida

Rekuperatorius SystemAir SAVE VSR 300 M0

1912,77

Gamintojas:SYSTEMAIR
SKU: N/A
Išvalyti
Prijungimo variantas

Kairinis, Dešininis

Montavimo variantas

Horizontalus

Šilumokaičio tipas

Rotacinis

Svoris

65 kg

Garantija

24 mėn.

Gamintojas

SystemAir

Aprašymas

 • SAVE VSR 300 M0

  With SAVE Cair control

  • Aukšto efektyvumo rotacinis šilumogrąžis su EC kintamo greičio motoru
  • Energetiškai efektyvūs RadiCal ventiliatoriai su modernia EC technologija, užtikrinančia žemą garsą ir SFP
  • SAVE Touch valdymas su spalvotu jutikliniu ekranu lengvam naudojimui ir paleidimui
  • Valdymas pagal poreikį
  • Apžiūros durelės iš abiejų pusių
  • Galimybė prijungti Modbus per RS-485
  • Galimybė valdyti įrenginį išmaniuoju telefonu įsigyjus priedą (IAM)
  SAVE VSR 300 rekuperatorius skirtas vėdinti patalpas, kurių plotas iki 240 m2.SAVE VSR 300 įrenginys sudarytas iš dviejų lakštų ir turi visas valdymui reikalingas funkcijas. Įrenginyje įmontuotas aukšto efektyvumo, kintamo greičio rotacinis šilumokaitis ir drėgmės perdavimo funkcija, kuri reguliuoja rotoriaus sukimosi greitį pagal temperatūrą ir į tiekiamą orą grąžinamą drėgmę. Energetiškai efektyvūs ventiliatoriai su EC varikliais bei žemo slėgio filtrais leidžia sumažinti energijos sąnaudas ir pasižymi maža savitąja ventiliatoriaus galia (angl. Specific Fan Power) bei tyliu veikimu. Įmontuotas drėgmės jutiklis užtikrina vėdinimo valdymą pagal poreikį.Visi nustatymai ir funkcijos yra prieinami „SAVE Touch“ jutikliniame valdymo pulte, kuris prijungiamas per rekuperatoriaus viršutinėje dalyje esančią jungtį ir gali būti tvirtinamas prie sienos ar ant pačio įrenginio. Valdymo pultas turi spalvotą jutiklinį ekraną ir itin paprastą naudoti vartotojo sąsają. Esant poreikiui, galima prijungti vieną ar daugiau valdymo pultų. Be to, valdymo pulte suteikiama skirtingų lygių prieiga įgaliotiems montuotojams ir aptarnaujančiam personalui.Valdymo pulto pradžios ekrane rodoma informacija apie oro srautą, temperatūrą, oro kokybę ir aktyvias funkcijas. Galima rinktis RANKINIO ar AUTOMATINIO valdymo režimą ir norimus nustatymus iš jau sukonfigūruotų vartotojų režimų.

  „SAVE Touch“ AUTOMATINIO valdymo režime gausu funkcijų, skirtų oro srautui reguliuoti pagal CO2 kiekį, slėgį, drėgmę, nustatytą grafiką ir t. t. Valdymas pagal poreikį užtikrina našų ir ekonomišką įrenginio veikimą bei geriausią patalpų oro kokybę. Aliarmo simboliai praneša apie galimus gedimus bei pateikia tiesioginius įspėjimus dėl problemų, kurias būtina ištaisyti.

  Įrenginys turi įmontuotą elektrinį šildytuvą.

  Įrenginys yra su jungčių plokšte, turinčia iš anksto paruoštus įėjimus ir išėjimus, kad būtų lengviau sumontuoti ir sukonfiguruoti išorinius daviklius, taip pat išorinius šildytuvus / aušintuvus ir kitus priedus.

  Įrenginys pristatomas su žemo slėgio kišeniniais filtrais:

  • Tiekimo oro filtras F7/ePM2,5 70%
  • Ištraukimo oro filtras G3/Coarse 50%

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Būkite pirmas aprašęs “Rekuperatorius SystemAir SAVE VSR 300 M0”

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.