Plokštelinis
267m3/h

Rekuperatorius SystemAir SAVE VTC 200

2268,75 su PVM

Produkto kodas: N/A
Išvalyti
Peržiūrėti krepšelį
Prijungimo variantas

Kairinis, Dešininis

Montavimo variantas

Svoris

47 Kg

Šilumokaičio tipas

Plokštelinis

Garantija

Gamintojas

SystemAir

Aprašymas

 • Eurovent sertifikuotas vėdinimo įrenginys
 • Aukštos kokybės įrenginys su priešpriešinio srauto šilumokaičiu
 • Energetiškai efektyvūs RadiCal ventiliatoriai su modernia EC technologija
 • Standartinis poreikio kontrolės reguliavimas naudojant įmontuotą drėgmės jutiklį ištraukiamojo oro angoje
 • SAVECair valdymas su talpiu, spalvotu liečiamu ekranu lengvam naudojimui ir paleidimui
 • Lengvai montuojama įrenginio pajungimo dėžutė
 • Modbus ryšys per RS-485
 • Interneto ryšys per ,,Systemair” cloud” (IAM) yra galimas kaip priedas

SAVE VTC 200 skirtas montuoti ant sienos ir pageidautina įrengti pagalbinėje patalpoje, pavyzdžiui, sandėliuose arba skalbyklose. SAVE VTC 200 skirtas naudoti iki maždaug 180 m². Galimi modeliai atsidarantys tiek iš kairės, tiek iš dešinės.

Įrenginio korpusas padengtas metalo lakštais bei kruopščiai apsaugotas nuo kondensacijos. Vidinės modelio pagamintos iš pūsto polistirolo (EPP), taip užtikrinama ypač gerai garso ir šilumos izoliacija. Visi komponentai lengvai išimami priežiūrai ar serviso atlikimo metu.

Įrenginyje yra aukšto efeektyvumo šilumokaitis,  energetiškai efektyvūs ventiliatoriai su EC varikliais ir mažo slėgio filtrai padeda sumažinti elektros sąnaudas. Be to, skleidžiamas triukšmas sumažinamas per pusę. Moderni technologija pasižymi maža SFP (angl. Specific Fan Power) reikšme. Įmontuotas drėgmės jutiklis ištraukiamojo oro angoje gali būti naudojamas poreikių kontrolei.

Visi parametrai ir funkcijos yra prieinami SAVECair valdymo pulte, kuris integruotas į priekines duris. Spalvotas liečiamas ekranas su patogia sąsaja. Yra galimybė prijungti vieną ar daugiau išorinių valdymo pultų. Taip pat valdymo pultas turi atskirą vartotojo sąsaja įgaliotiems montuotojams ir aptarnaujančiam personalui.

Valdymo pulto pagrindiniame ekrane pateikiama tokia informacija kaip: oro srautas, temperatūra, oro kokybė ir aktyvios funkcijos. Galite pasirinkti tarp MANUAL ir AUTO režimų arba pasirinkti pageidaujamus nustatymus iš anksto sukonfigūruotų vartotojo režimų.

SAVECair AUTO režimas turi daugybę funkcijų, kurios reguliuoja oro srautą pagal CO2 kiekį, drėgmę, nustatytą grafiką ir kt. Poreikio funkcijos valdymas užtikrina efektyvų ir ekonomišką darbą užtikrinant geriausią patalpų oro kokybę. Žadintuvo simboliai parodys galimus gedimus ir pateiks tiesioginius perspėjimus, jei reikia ką nors ištaisyti.

Įrenginys turi automatinę atitirpinimo funkciją su integruotu drėgmės jutikliu. Priklausomai nuo lauko salygų bei patalpų mikroklimato, gali būti pasirinkti 3 skirtingi režimai. Be pirminio oro pašildymo sandariuose namuose/pasyviuose namuose, prie subalansuoto oro srautų įrenginys gali dirbti iki 0 oC. Be pirminio oro pašildymo kai oro srautai nesubalansuoti, įrenginys gali dirbti iki -3 C. Su pradiniu lauko oro pašildymu, kai įrenginys dirba iki -20 C, priklausomai nuo šildytuvo dydžio. C

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Būkite pirmas aprašęs “Rekuperatorius SystemAir SAVE VTC 200”

VTC200DIMENSIONSLEFT MADAM

Prekių pristatymo informacija

 • Konkrečių prekių pristatymo terminai nurodyti logotipuose ant prekių kortelių, viršuje kairiajame kampe:
  Pristatymo laikas 1-3 darbo dienos 1-3 d.d. (Sandėliuojamos arba greitai pasiekiamos prekės
  pristatymo terminas 5-14 dd 5-14 d.d. (Nesandėliuojamos prekės, kurių tiekimo reikia laukti). Gali atvykti ir greičiau, dėl tikslaus termino teirautis.
  Teirautis (Rečiau užsakomos arba brangesnės prekės arba prekės kurių tiekimo terminai yra nereguliarūs). Šių prekių tiekimo termino klauskite mūsų el. paštu, telefonu arba naudojantis užklausos forma.
 • Prekė gali atvykti ir greičiau, nei nurodytas terminas. Nenumatytais atvejais arba vasaros sezono metu, esant prekių trūkumams ar tiekimo sutrikimams, prekių pristatymas gali veluoti. Tokiu atveju, šią informaciją visada iš anksto pranešame Jums.
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 200€ sumą taikomas nemokamas pristatymas.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje (Pristatymams į Kuršių Neriją taikomi papildomi mokesčiai)
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas