Rekuperatorius SystemAir SAVE VTR 100/B LITE

Nuolaida

Rekuperatorius SystemAir SAVE VTR 100/B LITE

2044,90 1635,92

Produkto kodas: N/A
Išvalyti
Prijungimo variantas

Kairinis, Dešininis

Montavimo variantas

Vertikalus

Šilumokaičio tipas

Rotacinis

Svoris

39 Kg

Garantija

24 mėn.

Gamintojas

SystemAir

Aprašymas

 • Didelio efektyvumo rotacinis šilumogrąžis ir EC tipo ventiliatoriai
 • Gartraukio jungtis
 • CD skydelis ir paleidimo vedlys, kad būtų lengva pradėti eksploatuoti
 • Įmontuotas elektrinis pakartotinis šildytuvas kaip priedas
 • Žemas garso lygis
 • Standartinis „Modbus” ryšys RS-485

VTR 100/B LITE pritaikytas vėdinti mažesnius namus ir butus, kurių plotas 100 m². VTR 100/B LITE skirtas montuoti tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. Jį galima sumontuoti virtuvės spintelėje arba tarp jų, o tada uždengti pritaikyta baldine plokšte.

Elektrinį šildytuvą galima įsigyti kaip priedą.

Ortakis iš gartraukio gali būti prijungtas prie atskiro įrenginio apėjimo ortakio, todėl oras iš gartraukio patenka tiesiai į ištraukimo ventiliatorių, o ne per įrenginyje esantį šilumokaitį.

Systemair siūlo keletą gartraukių, pritaikytų VTR 100/B LITE, kad juos būtų galima lengvai sumontuoti.

VTR 100/B LITE – tai įrenginys su dvigubo apvalkalo plokštėmis ir su visomis valdymo funkcijomis. Įrenginyje sumontuotas didelio efektyvumo besisukantis šilumokaitis. Energiją taupantys ventiliatoriai su EC varikliais, taip pat žemo slėgio filtrai sumažina energijos sąnaudas ir užtikrina mažą SFP koeficientą (specifinę ventiliatoriaus galią) bei tylų garsą.

Įrenginio paleidimas atliekamas iš CD valdymo skydelio. Jame įdiegtas paleidimo vedlys, lengvai eksploatavimo pradžiai. Ekrane rodomi pasirinkti nustatymai. Tiekiamo ir ištraukiamo oro srautus bet kada galima konfigūruoti nustatymų meniu. Integruota laikmačio funkcija, skirta automatiniam perjungimui tarp dienos ir nakties režimo. Taip pat galima nustatyti filtro keitimo laikotarpį. Pavojaus signalas praneša apie galimus gedimus.

CD skydelyje taip pat yra lygmuo, skirtas įgaliotiems montuotojams ir aptarnaujančiam personalui. Išorinis CD skydelis prie įrenginio prijungiamas kabeliu su greitosiomis jungtimis (moduliniais kištukais) įrenginio viršuje.

Įspėjimas: vidinio pašildytuvo negalima naudoti, jei įrenginys sumontuotas horizontaliai.

Pastaba: nerekomenduojamas nuolatinis vėdinimas per gartraukį.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Būkite pirmas aprašęs “Rekuperatorius SystemAir SAVE VTR 100/B LITE”

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.