Rekuperatorius SystemAir SAVE VTR 150/K

Nuolaida

Rekuperatorius SystemAir SAVE VTR 150/K

3305,72 2644,58

Produkto kodas: N/A
Išvalyti
Prijungimo variantas

Kairinis, Dešininis

Elektrinio šildytuvo galia

500W, 1000W

Vidinio bloko spalva

Balta, Nerūdijančio plieno

Montavimo variantas

Vertikalus

Šilumokaičio tipas

Rotacinis

Svoris

61 Kg

Garantija

24 mėn.

Gamintojas

SystemAir

Aprašymas

 • Didelio efektyvumo rotacinis šilumogrąžis ir EC tipo kintamo greičio ventiliatoriai
 • Valdymas pagal poreikį su įmontuotu drėgmės jutikliu
 • Drėgmės perdavimo funkcija, kondensacijos sumažinimui žiemos metu
 • Galimybė rinktis iš kelių valdymo variantų
 • Jungčių plokštė išorėje, lengvam priedų prijungimui
 • Galimybė prijungti Modbus per RS-485
 • Gartraukio jungtis
 • Eurovent sertifiktas

SAVE VTR 150/K rekuperatorius skirtas vėdinti patalpas, kurių plotas iki 100 m². Yra kairiniai ir dešininiai variantai.

SAVE VTR 150/K turi inegruotą gartraukį su >75% kvapų ištraukimu ties 173 m3/h kuomet 50 cm virš viryklės ir 188 m3/h kai 60 cm virš viryklės. Modernus dizainas tinka įvairiems virtuvės stiliams. Integruotas gartraukis turi sklendės, priverstinės ventiliacijos ir apšvietimo mygtukus. Sklendė atidaroma ruošiant maistą vieną kartą paspaudus mygtuką. Paspaudus antrą kartą, bus priverstinis vėdinimas. Trečiasis paspaudimas uždarys ventiliacijos sklendę ir įrenginys grįš į normalų darbą. Iš gartraukio ištraukiamas oras apeina komponetus įrenginyje, todėl šilumokaitis nėra veikiamas ištraukiamo oro iš virtuvės.

SAVE VTR 150/K įrenginys sudarytas iš dviejų nerūdijančio plieno lakštų. Įrenginyje įmontuotas didelio efektyvumo, kintamo greičio rotacinis šilumokaitis su drėgmės perdavimo funkcija, kuri reguliuoja rotoriaus sukimosi greitį pagal temperatūrą ir į tiekiamą orą grąžinamą drėgmę. Energetiškai efektyvūs ventiliatoriai su EC varikliais bei žemo slėgio filtrais leidžia sumažinti energijos sąnaudas ir pasižymi maža savitąja ventiliatoriaus galia (angl. Specific Fan Power) bei tyliu veikimu. Įmontuotas drėgmės jutiklis užtikrina vėdinimo valdymą pagal poreikį.

Įrenginys gali būti valdomas įvairiais būdais:

• SAVE LIGHT – valdymo pultelis bazinėms funkcijoms, tokioms kaip oro srauto valdymas, aliarmo indikacija ir filtro keitimo perspėjimas.

• SAVE TOUCH – valdymo pultelis su jutikliniu ekranu ir pilna prieeiga prie visų funkcijų. Pradžios ekrane rodoma informacija apie oro srautą, temperatūrą, oro kokybę ir aktyvias funkcijas. Galima rinktis tarp RANKINIS ir AUTO valdymo režimų, arba pasirinkti vieną iš sukonfigūruotų naudotojo funkcijų ir dar daugiau.

• SAVE CONNECT – mobili programėlė ir Interneto Prieeigos Modulis leidžia valdyti įrenginį nuotoliniu būdu. Mobili programėlė turi visas SAVE TOUCH pultelio funkcijas ir leidžia valdyti įrenginį iš išmaniojo telefono.

Kiekvienas valdymo variantas yra pasirinktinas ir turi būti užsisakytas atskyrai kaip priedas. 6 metrų laidas valdimui pulteliui yra pridedamas prie įrenginio.

Įrenginys turi įmontuotą elektrinį šildytuvą.

Įrenginys yra su jungčių plokšte, turinčia iš anksto paruoštus įėjimus ir išėjimus, kad būtų lengviau sumontuoti ir sukonfiguruoti išorinius daviklius, taip pat išorinius šildytuvus / aušintuvus ir kitus priedus.

Pastaba: Pastovus vėdinimas per gartraukį yra draudžiamas.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Būkite pirmas aprašęs “Rekuperatorius SystemAir SAVE VTR 150/K”

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.