Sieniniai

multi-split sistemos sieninis vidinis blokas cooper & hunter alpha

Pasirinkite sieninio oro kondicionieriaus gamintoją:

airwell logo
alpicair logo
ballu logo
clivet logo
cooper hunter logo
daikin logo
electrolux logo
fujitsu logo
giatsu logo
gree logo
haier logo
htw logo
inventor logo
kaisai logo
kaysun logo
lg logo
mdv logo
midea logo
mitsubishi electric logo h50
mitsubishi heavy industries logo
nordis logo
panasonic logo
refra logo
rotenso logo
samsung logo
sinclair logo
tcl logo
toshiba logo
viessmann logo
vivax logo

Šioje kategorijoje rasite tik pilnos komplektacijos oro kondicionierius ir oras-oras šilumos siurblius (vidinis + išorinis blokai, valdymo pultelis). Oro kondicionierių komplektai yra paruošti montuoti, jeigu tik turite visas reikiamas medžiagas ar darbus atliekančią įmonę. Dėl tikslaus sieninio oro kondicionieriaus pristatymo termino teiraukitės el. paštu: [email protected]. Atliekame sieninių oro kondicionierių montavimo darbus, greitai ir kokybiškai Visoje Lietuvoje. Galime patikrinti jūsų turimą samatą ar nepermokate už siūlomą įrangą, medžiagas ir darbus.


Montavimo variantas

Skirtas patalpoms:

Efektyvus šildymas iki (lauko temp.)

Šildymo galia:

Vėsinimo galia (kW)

Įrenginio matmenys (PxAxG), mm

Wi-Fi valdymo galimybė

Vidinio bloko spalva

Kilmės šalis

Garantija

Gamintojas

Filtras

Vidinė dalis

Dėl montavimo ir pritaikymo paprastumo, tai pats populiariausias oro kondicionieriaus tipas. Mažesnio galingumo įrenginių vidinės dalies matmenys dažniausiai būna apie 70cm pločio ir 30cm aukščio, įvertinkite tai planuojant kondicionieriaus montavimo vietą. Dažnai planuojama montuoti virš lango, tačiau tokiam išpildymui ne visuomet užtenka vietos. Papildomai, oro kondicionieriaus vidinė dalis į viršų turi turėti apie 10-15cm laisvos vietos oro paėmimui. Jeigu vidinė dalis bus sumontuota tik keli centimetrai iki lubų – oro kondicionierius tinkamai neveiks. Jeigu jau turite šio tipo oro kondicionierių, nepamirškite kartą per mėnesį, o jei galite – ir dažniau, atsidaryti priekinę panelę ir išplauti ten esantį oro filtrą. Sukeliama daug techninių problemų dėl netinkamos oro kondicionieriaus priežiūros, o filtrų plovimas, tai pats pirmas ir paprasčiausias remonto žingsnis. Jei tuo vengiate užsiimti pats, visuomet galite užsisakyti oro kondicionieriaus profilaktikos paslaugą.

Išorinė dalis

Išorinės įrenginio dalies montavimas nesiskiria nuo kito tipo oro kondicionierių. Montuojant sieninį oro kondicionierių, dažniausiai stengiamasi išpildyti tiesioginio per sieną montavimo variantą. T.y. iš vidinės sienos pusės vidinis įrenginys ir tiesiogiai kitoje pusėje, iš lauko – išorinis. Tokiu būdu paprasčiausia atlikti drenažo nuvedimą, išvengiama lovelio komunikacijos trąsai slėpti, lengvai sujungiamos komunikacijos. Iš kambario pusės matote tik vidinę oro kondicionieriaus dalį, nes skylė padaroma už jos. Buto atveju, jei norite išvengti popierizmo, geriausia išorinį bloką montuoti balkone ant žemės. Jeigu turite įstiklintą balkoną, nepamirškite, kad veikiant oro kondicionieriui, balkono langai turi būti praviri. Jei gyvenate name ir norite pataupyti fasadą, išorinę dalį laisvai galima pritvirtinti prie surenkamo pastatomo laikiklio. Apie laikiklių tipus informaciją rasite laikiklių kategorijoje.