Sieninis valdiklis HMI WING HY oro užuolaidai EC VTS

Sieninis valdiklis HMI WING HY oro užuolaidai EC VTS

0 out of 5

95,59

Gamintojas:VTS
SKU: 1-4-2801-0155
Gamintojas

VTS

Aprašymas

HMI WING HY yra valdymo pultas, skirtas visų tipų WING EC
užuolaidoms. Jis turi sąsają su RTU Modbus protokolu, kad būtų galima lengvai integruoti su pastatų valdymo sistemomis (BMS). Sistema pasižymi labai paprastu ir intuityviu valdymu, dėl to, kad
patogios, praktiškos klaviatūros ir apšviesto ekrano.
HMI WING HY valdiklis pagamintas iš aukščiausios klasės medžiagų. Skydelis pritaikytas nepertraukiamam darbui
su 230 V kintamosios srovės vienfaziu maitinimo šaltiniu. Dėl gerai apgalvotos konstrukcijos, valdiklis lengvai montuojamas ant specialaus montavimo laikiklio Ø60 mm įleistoje montavimo dėžutėje. Montavimo kronšteinas leidžia lengvai sumontuoti ir nuimti skydelį. Elektros laidai jungiami tiesiai prie gnybtų bloko, esančio valdiklio gale. Skydelyje galima reguliuoti trijų padėčių ventiliatorių su EC varikliais sukimosi greitį, taip pat trimis padėtimis reguliuoti šildymo galią.
Dėl integruoto termostato ir programinės funkcijos, valdiklis leidžia nustatyti savaitės grafiką (darbo dienomis / savaitgalį, esant 4 šildymo laikotarpiams per 24 valandas).
Įdiegus išorinį durų jutiklį galima pasirinkti
vieną iš trijų automatinio veikimo režimų:
– durų (numatytasis): šildymas su oro tiekimu arba tik oro
tiekimu, nustatytos temperatūros palaikymas. Aktyvus tik esant atidarytoms durims.
– Patalpa: šildymas su oro tiekimu arba tik su oro tiekimu (oro tiekimas įjungiamas rankiniu būdu), nustatytos temperatūros palaikymas. Aktyvus nepriklausomai nuo durų jutiklio būsenos.
– Durys + patalpa: šildymas su oro tiekimu arba tik su oro tiekimu, nustatytos temperatūros palaikymas. Aktyvus, priklausomai nuo durų jutiklio būsenos.
HMI WING HY valdiklis optimizuoja užuolaidų veikimą,
užtikrindamas nepertraukiamą ir patikimą jų veikimą.
Gerai apgalvotos prietaiso funkcijos leidžia pasiekti reikšmingą energijos vartojimo efektyvumą.

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.