Slopintuvas dūmų šalinimo ventiliatoriams SystemAir RSA 800/1200/100 (F)

Slopintuvas dūmų šalinimo ventiliatoriams SystemAir RSA 800/1200/100 (F)

0 out of 5

1748,45

Gamintojas:SYSTEMAIR
SKU: RSA 800/1200/100 (F)
Montavimo variantas

Dūmų šalinimo sistemos

Ortakių pajungimas

Tikslintis produkto dokumentuose

Gamintojas

SystemAir

Prekės tipas

Triukšmo slopinimas

Aprašymas

Slopintuvas

Lengvai montuojamas slopintuvas stačiakampiams ortakiams, turintis prijungimą. Statomas iš karto prieš arba už KE, KT, RS ir RSI ventiliatorių. Efektyviai slopina į ortakį perduodamą triukšmą.

Jeigu triukšmas turi būti sumažintas ne tik ortakyje, bet ir artimiausioje aplinkoje, šis slopintuvas turi būti naudojamas su izoliuotu ventiliatoriumi. Visi slopintuvai tiekiami su universaliais flanšais, tinkančiais sujungimui su PG flanšu arba Metu profiliu.

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.