UV lempos rinkinys Mastercool

UV lempos rinkinys Mastercool

0 out of 5

103,46

„Mastercool”, pirmaujanti UV nuotėkio aptikimo srityje, siūlo įvairius kompaktiškus UV nuotėkio ieškiklių rinkinius. Kiekviename rinkinyje yra galinga tikrinimo lempa, pakartotinai užpildomas arba kasetės tipo dažų purkštuvas ir priedai. Visi rinkiniai supakuoti į moliusko korpusą arba specialiai suformuotą dėklą

Produkto kodas: 53585
Gamintojas

Mastercool

Aprašymas

UV nuotėkio ieškiklio rinkinį sudaro:
MACH IV lanksti LED UV lempa (53515), mini dažų purkštukas (53809) su 1 uncija alyvos/ATF/dujų ir dyzelino fluorescencinių dažų ir 1 uncija variklio aušinimo skysčio fluorescencinių dažų, žarna su R134a jungtimi, R12 adapteris, 10 informacinių etikečių, UV spindulius stiprinantys apsauginiai akiniai.

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.