Valiklis šaldymo sistemai ALPHA FLUSH 5l.

Valiklis šaldymo sistemai ALPHA FLUSH 5l.

0 out of 5

51,00

ALPHA FLUSH yra nedegus šaldymo įrenginių plovimo skystis, specialiai sukurtas naudoti su visais automatiniais plovimo įrenginiais. Patekęs į praplovimo įrenginių rezervuarus, jis pašalina AC/R sistemose likusius metalo likučius ir tepalus.

Produkto kodas: TR1142.P.01

Aprašymas

Svarbu: naudoti tik su automatinėmis praplovimo sistemomis!
ALPHA FLUSH yra skystis, skirtas tinkamam šaldymo sistemų vidaus valymui.

ALPHA FLUSH yra būtinas norint užtikrinti tinkamą įrenginio veikimą, todėl jį optimaliai galima naudoti tiek naujose sistemose, tiek siekiant atkurti senesnių (patyrusių intervenciją) linijų efektyvumą. Šiuo atveju ALPHA FLUSH padeda išvengti bet kokių svetimkūnių, galinčių pakenkti pačiai sistemai.

ALPHA FLUSH pašalina apsauginius tepalus, nusėdusius ant naujų vamzdžių vidinės pusės montavimo metu, darbo proceso metu ir per laiką į vamzdžius patekusius nešvarumus. ALPHA FLUSH idealiai tinka plovimui, kai atliekama modernizavimo operacija, ALPHA FLUSH taip pat tinka valyti, kai keičiamas sudegęs kompresorius.

Prieš bet kokią plovimo operaciją svarbu atjungti kompresorių, išsiplėtimo vožtuvo filtrą ir dehidratorių: šių komponentų plauti negalima.

ALPHA FLUSH – tai skystis, specialiai sukurtas bet kokio prekės ženklo ir modelio elektriniams ir pneumatiniams kompresoriams, tačiau jis turi būti naudojamas su automatine stotimi.

ALPHA FLUSH, kaip nedegus produktas, nepažeidžia elektrinių stočių ir nekelia problemų transportuojant ir sandėliuojant. Be to, šis produktas nėra agresyvus guminių plovimo stoties dalių atžvilgiu.

Didelėse sistemose arba automobiliuose rekomenduojame šveitimą plovimo metu.

Tai profesionalus gaminys, rekomenduojama naudoti specialius drabužius ir apsauginius akinius.

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.