Ventiliatorius SystemAir K 250 L

Ventiliatorius SystemAir K 250 L

0 out of 5

226,27

Gamintojas:SYSTEMAIR
SKU: N/A
Išvalyti
Maksimalus oro srautas

950 m3/h, 1098 m3/h

El. maitinimas

230V 1~50Hz, 230V 1~60Hz

Ortakių pajungimas

D250

Gamintojas

SystemAir

Garantija

24 mėn.

Variklio tipas

AC

Aprašymas

 • Reguliuojamas sukimosi greitis
 • Įmontuoti šiluminės apsaugos kontaktai
 • Gali būti montuojami bet kokioje padėtyje
 • Nereikalauja aptarnavimo ir patikimai dirba
 • K serijos ventiliatoriai montuojami ortakiuose. Turi 25 mm konsolę.

Ventiliatorių darbo ratas su atgal lenktomis darbo rato mentėmis, varikliai su išoriniu rotoriumi. Norint palengvinti K ventiliatoriaus montavimą, standartiškai tiekiamas su montavimo kojelėmis bei tvirtinimo detalėmis. FK montavimo apkabos (priedas) padeda išvengti vibracijų persidavimo į ortakį. Ventiliatorius sukimosi greitis gali būti valdomas naudojant tiristorinį ar 5 pakopų transformatorinį greičio reguliatorių.

Norint apsaugoti ventiliatorių nuo perkaitimo, jis yra apsaugotas terminiu kontaktu. Ventiliatoriaus korpusas gaminamas iš cinkuoto plieno lakštų ir lankstomas, norint užtikrinti korpuso sandarumą. Dėl ventiliatoriaus sandarumo, yra galimybė jį montuoti drėgnose patalpose ar ortakiuose, kurie tiesiami lauke.

Variklių apsaugai nuo perkaitimo abiejų modelių ventiliatoriuose naudojami įmontuoti šiluminės apsaugos kontaktai su automatiniu atstatymu. Korpusas pagamintas iš cinkuotos plieno skardos lakštų ir lankstomas, norint užtikrinti korpuso sandarumą. Dėl ventiliatoriaus sandarumo, yra galimybė jį montuoti drėgnose patalpose ar ortakiuose, kurie tiesiami lauke. K serijos ventiliatoriai turi C3 antikorozinę klasę.

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.