Ventiliatorius SystemAir KVK Slim 500 EC

Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau*

Ventiliatorius SystemAir KVK Slim 500 EC

0 out of 5

3033,47 su PVM

Produkto kodas: N/A
Išvalyti
Peržiūrėti krepšelį
Maksimalus oro srautas

6268 m3/h

El. maitinimas

230V 1~50Hz, 230V 1~60Hz

Ortakių pajungimas

D500

Garantija

24 mėn.

Gamintojas

SystemAir

Variklio tipas

EC

Aprašymas

 • EC variklis
 • Aukštas efektyvumo lygis
 • Valdomas greitis
 • Integruota variklio apsauga
 • Tiekiami su potentiometru

EC technologija: naudojant vidinį elektroninį valdymą, pašalinama praradimų paklaida variklyje ir užtikrinamas variklio veikimas optimaliu rėžimu. Taip pat garantuojama, kad efektyviai naudojamos energijos proporcijos yra daug kartų aukštesnės ir energijos sunaudojimas yra mažesnis nei su AC varikliais.

EC ventiliatoriai pasižymi energijos taupymu ir paprastu valdymu. Galima įvairiai reguliuoti greitį siekiant tinkamiausio oro srauto ir efektyvausio eksploatavimo lygio. Prie to pačio oro srauto EC varikliai sunaudoja mažiau energijos nei AC varikliai.

Dar vienas EC variklių privalumas – jie taupo enrgiją ne tik veikdami pilnu pajėgumu, bet ir skirtingose greičuose. Mažesniuose greičiuose taupo energiją labiau nei asinchroniniai varikliai. Sumažintas energijos suvartojimas garantuoja mazesnes eksploatacijos išlaidas.

KVO EC 100-160 modeliai turi vienpusio siurbimo radialinį ventiliatorių su į priekį lenktomis darbo rato mentėmis ir priežiūros nereikalaujantį variklį su išoriniu rotoriumi. KVO EC 200-315 modeliai turi vienpusio siurbimo radialinį ventiliatorių su į priekį lenktomis darbo rato mentėmis ir priežiūros nereikalaujantį variklį su išoriniu rotoriumi. Šie ventiliatoriai pasižymi dideliu našumu. Tiekiami su įmontuotu potentiometru (0-10V), kas leidžia nustatyti reikiamą darbo tašką.

KVO EC ventiliatorių variklis ir darbo ratas sumontuoti ant atidaromo dangčio, kurio dėka galima lengviau atlikti įrenginio aptarnavimą. Ištraukus atidaromo dangčio vyrių kaištį, jį galima lengvai nuimti. Variklių apsaugai nuo perkaitimo ventiliatoriuose naudojami įmontuoti šiluminės apsaugos kontaktai su elektriniu atstatymu. Ventiliatoriai gali būti montuojami bet kokioje padėtyje, lengvai prijungiami prie spiralinių ortakių su FK montažinėmis apkabomis.

KVO EC modeliai pagamintas iš cinkuotos plieno skardos, o dangtis izoliuotas 40 mm storio mineralinės vatos sluoksniu.

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.