Ventiliatorius SystemAir MUB 025 355DV sileo Multibox

Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau*

Ventiliatorius SystemAir MUB 025 355DV sileo Multibox

0 out of 5

1168,86 su PVM

Produkto kodas: N/A
Išvalyti
Peržiūrėti krepšelį
Maksimalus oro srautas

2556 m3/h, 3038 m3/h

Oro srauto kryptis

90° oro srautas, Tiesus oro srautas

Vent. maks. oro srautas m3/h

2001-3000 m3/h, 3001-4000 m3/h

El. maitinimas

400V 3~50Hz

Garantija

24 mėn.

Gamintojas

SystemAir

Ortakių pajungimas

D355

Variklio tipas

AC

Aprašymas

 • Greičio valdymas
 • Modulinė sistema
 • Integruoti terminiai kontaktai
 • Žemas garso lygis
 • Lanksti oro srauto kryptis dėl nuimamų plokščių
 • Montavimas bet kurioje montavimo padėtyje
 • Patikimas ir nereikalaujantis priežiūros

355 dydžio MUB ventiliatoriai turi 3D profiliuotus sparnuotuvus su atgal išlenktomis mentėmis, pagamintus iš poliamido. MUB 355 ventiliatoriuose įrengti išorinio rotoriaus varikliai, kurių greitis visiškai reguliuojamas. Norint reguliuoti greitį dažnio keitikliu, reikalingas tipas su visų polių sinusiniu filtru! Trifaziai varikliai yra D/Y jungiami dviem greičiais. Variklių apsauga užtikrinama šiluminiais kontaktais, kurie turi būti prijungti prie išorinio variklio apsaugos įtaiso. Korpusą sudaro korozijai atsparus aliumininis rėmas su stiklo pluoštu sustiprinto PA6 plastiko kampais; labai atsparus smūgiams. Dvigubo apvalkalo plokštės pagamintos iš cinkuoto plieno su 30 mm mineralinės vatos izoliacija. Kad būtų išvengta kondensato susidarymo, profilis turi atskirą kamerą varžtams tvirtinti. Ventiliatoriai “Multibox” tiekiami su tiesioginiu oro srautu, tačiau dėl nuimamų plokščių juos galima lengvai pertvarkyti. Tai leidžia priimti lanksčius vėdinimo sprendimus. MUB taip pat gali būti naudojami kaip ištraukiamojo arba tiekiamojo oro įrenginiai oro vėdinimo įrenginiuose. Galima montuoti bet kurioje montavimo padėtyje.

MUB su papildomais moduliais (filtrais, šildytuvais ir kt.) pagal užsakymą galima įsigyti kaip oro vėdinimo įrenginius “K025, K042 arba K062”!

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.