Ventiliatorius SystemAir MUB 062 630D6-A2 IE2

Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau*

Ventiliatorius SystemAir MUB 062 630D6-A2 IE2

0 out of 5

2618,44 su PVM

Produkto kodas: N/A
Išvalyti
Peržiūrėti krepšelį
Maksimalus oro srautas

9288 m3/h, 9965 m3/h

Oro srauto kryptis

90° oro srautas, Tiesus oro srautas

El. maitinimas

400V 3~50Hz

Vent. maks. oro srautas m3/h

9001-10000 m3/h

Garantija

24 mėn.

Gamintojas

SystemAir

Variklio tipas

AC

Ortakių pajungimas

D630

Aprašymas

 • Efektyvus IE2 variklis
 • Dažnio keitikliu valdomas greitis
 • Integruotas termistorius (PTC)
 • Žemas triukšmo lygis
 • Lankstų oro srauto padavimą užtikrina nuimamos sienelės
 • Universalus montavimas
 • Lengvai prižiūrimas ir patikimas

MUB 630D6-A2 dydžio ventiliatoriuose įmontuoti efektyvūs IE2 varikliai. MUB ventiliatorių sparnuotės pagamintos iš aliuminio, su atgal nukreiptomis mentėmis. Greitį galima reguliuoti tik dažnio keitikliu. Variklis apsaugotas termistoriumi (PTC), kuris prijungiamas prie išorinės variklio apsaugos. Korpusas pagamintas iš aliuminio rėmo su stiklo pluošto PA6 plastikiniais kampais; itin atsparus smūgiams. Dvigubos korpuso plokštės pagamintos iš cinkuoto plieno ir 20 mm mineralinės vatos izoliacijos. Tam, kad būtų išvengta kondensacijos, profiliuose įrengtos atskiros ertmės. Multibox ventiliatoriai yra sukurti tiesioginiam oro srautui, tačiau gali būti rekonstruojami pakeitus sieneles. Tai užtikrina lanksčius vėdinimo sprendimus. MUB ventiliatoriai gali būti naudojamas oro ruošimo įrenginiuose oro padavimui ar ištraukimui. Galimas universalus montavimas.

Atsižvelgus į Europos Parlamento ir Tarybos komisijos reglamentą (EB) nr. 640/2009, nustatantį ekologinio projektavimo reikalavimus energiją vartojantiems gaminiams, nauji tarptautiniai veiksmingumo lygiai atitinka nurodytus 2011 m. birželio 16 d. Šie CEMEP ir EPACT nurodymai yra tarptautinis standartas energiją taupantiems didelio našumo varikliams, kurių dažnis yra 50 arba 60 Hz ir yra privalomi IE2 klasės varikliams. Kartu su šia efektyvia technologija mes siūlome ir kitus privalumus: aplinkai draugiškas veikimas, sumažintas energijos suvartojimas ir žymiai mažesni išmetimai. IE2 varikliai pasižymi didesniu našumu, net dirbami daliniu pajėgumu ir visiškai prisitaiko prie veikimo pricipo. IE2 klasės varikliai taip pat skleidžia mažiau triukšmo ir išskiria mažiau šilumos, o tai daro teigiamą įtaką variklio našumui ir variklio vėsinimo procesams. Dėmesio: IE2 variklių greičio valdymas įtampa, t. y. su įtampos transformatoriais – negalimas.

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.