Ventiliatorius SystemAir MUB+FILTER 025 355EC

Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau*

Ventiliatorius SystemAir MUB+FILTER 025 355EC

0 out of 5

2709,19 su PVM

Produkto kodas: MUB+FILTER 025 355EC
Peržiūrėti krepšelį
Maksimalus oro srautas

3053 m3/h

Vent. maks. oro srautas m3/h

3001-4000 m3/h

El. maitinimas

230V 1~50/60Hz

Garantija

24 mėn.

Filtrų klasė

G4

Gamintojas

SystemAir

Ortakių pajungimas

D355

Variklio tipas

EC

Aprašymas

 • Su įmontuotu skydelio filtru, šiurkštus 65 % (G4)
 • Šoninis peržiūros skydelis
 • 100 % reguliuojamas greitis
 • Integruota elektroninė variklio apsauga
 • Žemas garso lygis
 • Montavimas bet kurioje montavimo padėtyje
 • Patikimas ir nereikalaujantis priežiūros
 • Energiją taupantis

Filter MUB-EC ventiliatoriai varomi EC išorinio rotoriaus varikliais. Tai energiją taupantys varikliai, pasižymintys dideliu efektyvumu. Maitinimo elektronika integruota variklio korpuse. Visi modeliai turi vieną bepotencialį gnybtą klaidų pranešimams. Visi varikliai tinkami naudoti 50/60 Hz dažniui. Vienfazių įrenginių įėjimo įtampa gali būti nuo 200 iki 277 V, trifazių – nuo 380 iki 480 V. Greitis valdomas 0-10 V signalu. Nuo 450 dydžio variklio išėjimo įtampa yra 10 V, o išoriniam potenciometrui – 20 V.

Visuose modeliuose įrengti sparnuotės su atgal išlenktomis mentėmis, pagamintomis iš polipropileno PP. Korpusą sudaro aliumininis rėmas su stiklo pluoštu sustiprintais plastikiniais kampais iš PA6; labai atsparus smūgiams. Dvigubo apvalkalo plokštės gaminamos iš cinkuoto plieno su 30 mm mineralinės vatos izoliacija. Kad būtų išvengta kondensato susidarymo, profilis turi atskirą kamerą varžtams tvirtinti. Plokštės nuimamos, galima pasirinkti bet kurią išėjimo pusę, todėl galimi lankstūs vėdinimo sprendimai.

Įrenginyje yra skydo filtras, filtro klasė “Coarse 65%” (G4), ir revizijos skydas, skirtas filtrui pakeisti. Didžiausią oro srautą riboja filtras – ne daugiau kaip 700 l/s.

Suprojektuotas kaip proceso vėdinimo įrenginys, skirtas pašalinti proceso apkrovas, pavyzdžiui, šilumos apkrovas, dulkes ir kt. Naudojamas kaip oro ištraukimo įrenginys ištraukimo režimu arba kaip oro tiekimo įrenginys išstūmimo režimu.

Galima montuoti bet kurioje montavimo padėtyje.

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.